Sevdiği adamla evlenmek için kraliyet haklarından vazgeçti. Siz vazgeçer miydiniz?

Japon Prenses Mako, bir restoranda tanıştığı turizm rehberi Kei Komuro ile evlenmek için bütün kraliyet haklarından vazgeçti. Siz olsanız sevdiğiz için böyle imkanlardan feragat eder miydiniz? Sevdiği adamla evlenmek için kraliyet haklarından vazgeçti. Siz vazgeçer miydiniz??

1|0
4449

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını bugünkü Kraliçe Elizabeth'in dedesi Kral 8. Edward da yaptı. Evet,
    i.ytimg.com/vi/SQ1mxlrRpfs/maxresdefault.jpg
    Atatürk'ün yemeğe davet ettiği o adam. İki kez evlenip boşanmış sevdiği kadın için ülkeyi bıraktığını bizzat alenen duyurmuştur.

Ben vazgeçer miydim? Ben hiç başkan olmazdım bile. Liderlik ruhumda yok. Şöyle köşede mütevazi bir şekilde yaşamayı tercih ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam adamin yerinde sevdigim kizi severek terk ederdim. onun bu yaşam tarzı acaba benimkine uyucak mi? onu mutlu edebilecek miyim? ben buraya ait değilim o da benim dünyama der severek acı çekerek bitirirdim ilişkiyi. ilişkinin sonunda üzülen en çok ben yani adam olucak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• İnsan sevdiği için her şeyi yapmıyorsa zaten sevmiyordur ki.
    Ben ona kalp lazım olsa ve beninki de uysa kalbimi bile veririm.

0|1
    0|0
  • helal olsun avrada

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsam vazgeçerim tabii

0|0
    0|0
  • Oda beni seviyorsa hayata 0 dan bile başlarım

2|0
    0|0
  • Helal olsun be 😊😊

1|0
    0|0
  • Türk kezbanları'nın buna cesaret edeceğini sanmıyorum 😕

0|2
    0|0
  • İki gün sonra aldatılma haberleri cıkar mal gbi kalır ortada. Zaman kötü. Aileni sana zulmetmedikleri müddetce kırmıycaksın

3|0
    0|0
  • belki

0|0
    0|0
  • bizim burdakiler sosyal medya hesaplarından vaz geçmiyo ne kraliceligi bahsediyon aqq

2|2
    0|0
  • Aşk budur. Bizim bazı kızlara kapak olsun bu durum.

0|2
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • yanlış yapmış

0|0
    0|0
  • Olabilir mutluluk için

0|0
    0|0
  • yazık kıza üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Hayır. 😂

0|0
    0|0
  • resimde paraya tapmayan yuregiyle hareket eden bir kadin goruyorsunuz evet türk kizi degil sasirmadik degilmi

0|0
    0|0
  • Çok çetrefilli bir durum olmalı ki öyle ederim. Öyle olmazsa onu Hanedan'a kabul ettirmek için uğraşırım önce.
    Tabi koskoca İngiltere Kralı 4. Edward bile Wallis Simpson'ı kabul ettiremeyip tahttan çekilmek zorunda kaldı, orası ayrı.

0|0
    0|0
    • Benim anlamadığım olay Windsor Düşesi yani Wallis Simpson da Amerikan sosyete üyesi yani doğrudan halk arasından gelen biri değil. Fakat hala aklımı kurcalar bu olay.

• @MaysRa Doğru lakin onun önceki evlilikleri söylentiye yol açmış Sanırım Ana Kraliçe buna engel oldu.

• Kraliyet hakkı nedir ki Kalbin sızlıyorsa
    hayattan zevk alamıyorsan
    sevdiğin yoksa

1|0
    0|0
  • Vazecmem

0|0
    1|0
  • Sevgi karşılıklıysa herşeyden vaz geçerim ki sevginin gücüyle imkansız da imkanlı olur😊

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 43

• tabi ki aynısını yapardımm.

1|0
    0|0
  • Aşkımı hakediyorsa ederim

0|0
    0|0
  • Bizimkiler rezil eder insanı seni garson halinle aldim babanin evinde gormediklerini gordun der ask bu truelove💏💏💕💕

1|0
    0|0
  • prensesiz diye mutlu sanıyorsunuz demiş kız resmen

1|0
    0|0
  • Dünya tersine dönse vazgeçmem, gökteki ışık sönse vazgeçmem, sensizlik inan ki ölümden beter, canımdan geçerim, senden vazgeçmem, senden vazgeçmem, ölsem vazgeçmem. Kraliyet nedir ya..

0|0
    0|0
  • Bravo diyorum 👏🏻👏🏻👏🏻

0|0
    0|0
  • Vay mk

0|0
    0|0
  • böyle bir aşk çook az insana nasip olur..

0|0
    0|0
  • Yaaaa kıyamam asfhn
    Çok seviyorsam ben de vazgeçerdim. Sonuçta kanımda piremseslik var bunu bilmek yeterdi asdgm

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • İnsan sevdigi icin ne yapmaz kii 😍

0|0
    0|0
  • asla<3

0|0
    1|0
  • Değmez

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ask uğruna feda olacan herşey gerçekten seven yureklerin işidir
    herkes evet der ama nadirdir yapanlar

0|0
    0|0
  • Geçmem ben bu zamana kadar sevdik de ne oldu oturur çatır çutur paralarımi yerim😂

1|0
    0|0
  • asla vazgeçmem

0|0
    0|0
  • Değiyorsa herşey mümkün

0|0
    0|0
  • Yapmazdım aşk konusunda kendime acı çektirmek biraz da hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor... ;