Gece 3. Kabus gördünüz ve uyanıp sevgilinizi aradınız. Telefonu meşgul. Ne yaparsınız?

Gece saat 03:00 . Kabus gördünüz ve uyanıp sevgilinizi aradınız. Telefonu meşgul. Ne yaparsınız?

• Numarasını yanlış mı kaydettim diye bakarım (polyanna)
    A seç
  • Firdevs Yöreoğlu gibi felç geçiririm
    B seç
  • Telefonu kapatmasını beklerim açıklama isterim
    C seç
  • Diğer...
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
2922

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O saatte kiminle konustugunu soylemek zorunda hatta ekran goruntusu aticak insan o satte kimle konusabilir ki 😒

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• benim başına gelmişti gece saat 3:30 sevgilim rüya görüp uyanmış ve paylaşmak için beni aramıştı ve benim telefonum meşguldü. sonra attigi mesajlara da bakamadım. çünkü çok yakin bir arkadaşımın babası kalp kırizi geçirmişti ve o da panikle beni aramıştı bende apar topar. kalkıp hemen hastayeyi aramalarını söyledim sakinleştirmeye çalışıyordum arkadaşımı ve kalktım hastaneye gittim. o zaman sevgilimin mesajlarını gördüm benim bir açıklama yapmamı beklemeden ayrılmıştı benden. önce kızdım biraz ama ne mesaj attım nede aradım o gün. arkadasimda bende okula gitmedik gitmeyince merak edip arayanlar oldu o zaman durumu öğrenmiş. ve pişmanlık dolu mesajlar yağdırdı. ama dokunmuştu bana bir kere yani barışmadım ve o pişmanlığı ile baş başa bıraktım. iyi yapmışmıyım:)

0|0
    0|0
  • Haahahaa. :D Yaaa alemsiniz. :D

1|0
    0|0
  • Heralde diger kabuscular benden erken davrandi diye düsünürüm

3|0
    0|0
  • Telefonu kapatmasını beklerim açıklama isterim

1|0
    0|0
  • O da beni arıyor herhalde diye düşünmem herhalde

0|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • O an ki duruma bagli

0|0
    0|0
  • Kiminle konuştuğunu sorarım daha sonra

0|0
    0|0
  • ağlarımm

1|0
    0|0
  • Gece 3 te kimse aranmaz 😑😏 sacma sapan bişeyden

0|0
    0|0
  • açıklamasını beklerim..

0|0
    0|0
  • kimle konuşuyor diye sorarım kapatınca uyuyamam bir daha

0|0
    0|0
  • kavga daha şiddetli olsun diye aklımdan teoriler üretirim ki sinirim artsın.

1|0
    0|0
  • kesinlikle iyi düşünmem

1|0
    0|0
  • ağzına s. çarım

0|0
    0|0
  • firdevs yöreoğlu ne a*q😂😂😂gecenin üçü meşgul telefon hayra alamet değil bacım benden demesi

1|0
    0|0
  • telefon seksi yapiodur o saatte

0|0
    0|0
  • Direk terk ederim

0|0
    0|0
  • suphee ederdim ondan kesinlikle..

0|0
    0|0
  • İnsanlar konuşa konuşa hayvanlar koklaşa koklaşa anlaşır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 28

• Kesin Aykut aramıştır diye düşünürüm :D
    Aykut diye bir arkadaşımız var. Kendisinin çocukluk arkadaşı. Aynı zamanda bizim müzik grubumuzda baterist. Gece yarısı olsun, tuvalette olsun, yemek yerken olsun nerede absürt bir zaman dilimi var o zaman arıyor kendisi :D

Ya da acil bir şey olmuş olabilir. Ben aradığımda o benim aradığımı görüyor zaten telefon meşgul olsa da. Geri döndüğünde sorarım kimin aradığını, ne olduğunu.

0|0
    0|0
  • Açana kadar ararım açınca da ağzına sıcarım kimse kusura bakmasın yani

0|1
    0|0
  • ilk once kac dakika mesgul diye kontrol ederim uzun hi sureyse zaten bdaha aramam direk engellerim. eger kisa bir sure sonra bana donus yaparsa masus cevap vermem uyuyor sansin falan sonra yine ararim eger yine mesgulse yolu acik olsun.

0|0
    0|0
  • Onun hassas yerlerinden öperim :))

0|0
    0|0
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • Gece, 03:00 de birde kabus sonrası, tlf nu kapatmasını bekleyemem. Kendisi bilir, ne yaptığını! O an değil ama en uygun zamanda tabi bunu gündeme getirir ve direk ne yapıyordun kiminle konuşuyorsun? Şeklinde değil, daha akıllıca ve onun hiç ummadığı şekilde konuya yaklasirdim. Ve güm... 😄

0|0
    0|0
  • aradıgımı görünce direk döner zaten, ne oluyor bu saatte kımınle konusuyorsun da uyumadın derim. İnandırırsa mantıklı açıklama varsa sorun yok yoksa kapatır açmam telefonlarını

0|0
    0|0
  • Konuşmas bittikten aonra ekran resmi şsterim hangi no konuşmuş kaç dk

1|0
    0|0
  • İçime doğmuş der, sorgusuz ayrılırim.

1|0
    0|0
  • Kuvvetli bir açıklması olması lazım..

0|0
    0|0
  • Onun ben emenike vururum

0|0
    0|0
  • D cingar çikar 😡

0|0
    0|0
  • Hmm... Neler yapmazsın diye sorman gerekiyordu. Anında sorguya alırım konuşma dökümanlarını isterim bu konularda çok psikopatım.

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimin yogun isten dolayi 10-11 den sora uyudugunu biliyorum, birde gece onu aramam kabus gorsem bile

0|0
    0|0
  • Açana kadar ararım

0|0
    0|0
  • ararım ararım açtığında ne bokh yiyodun derim

0|0
    0|0
  • Yaprak dökümündeki Ali Rıza gibi olurum ağzımızın tadı kaçar vallahi :D

1|0
    0|0
  • O sabah görür gününü.

0|0
    0|0
  • Açıklama beklerim..
    Umarım, eceline susamamıştır.

0|0
    0|0
  • meşgule mi atıyo yoksa telefonda ''aradığınız kişi şu an başka biriyle görüşüyo'' mu diyo?

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;