Kitap okuyorsanız, tercih edilenler listesindesiniz demektir! Sırf kitap okuyor diye birine aşık olduğunuz oldu mu?

Eğer öyleyse, o zaman yalnız değilsiniz..
Bir tanışma sitesinin araştırmasına göre profilinize kitap okumak hobisini eklediğinizde karşı cins dikkatini daha çabuk çekiyor, etkileyici ve cazip hale geliyorsunuz.Kitap okuyorsanız, tercih edilenler listesindesiniz demektir! Sırf kitap okuyor diye birine aşık olduğunuz oldu mu?Aslında, kitap okumayı hobi olarak profiline ekleyen erkeklerin karşı cinsten %19 oranında daha fazla mesaj aldığı, kadınların ise %22 oranında karşı cinsi daha çok etkilediği, site tarafından ortaya kondu.

Öhöm öhöm, kitap okuyor musunuz?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda belirttiğim cümleleri kuranlardan hiç haz etmiyorum:

*Kitaplar benim dostlarımdır.
    *Kitaplara insanlardan daha yakınım.
    *Bazen sadece kitaplar anlar seni.

Buna benzer daha birçok cümle var. İmza gününe gittikleri zaman fotoğraf alıp internete yüklemek, okuduğu kitapların hepsini sosyal medyada paylaşmak... Aslında bu ne demek oluyor biliyor musun? ''Benim kitap okumaktan başka mecram yok.'' demek oluyor.

Son 2 aydır okumuyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde kitap okuyan insanlar ilgimi çeker açıkcasi.
    Ama aşık olur muyum? Kesinlikle sadece kitap okuduğu için olamam.
    Aşk bambaşka bir şeydir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Düzenli okuyorum diyemem, canım okumak istedikçe okurum. Kitap okuyor olması aşık olmama tek neden olmaz.

0|0
    0|0
  • İşte sıkıntı şu ki, bu tanışma siteleri ülkemiz kaynaklı olmuyor. Batı ülkelerine ait platformlar oluyorlar ve amacına uygun kullanılıyorlar. Ülkemizde ise bir ton abazan erkek ve sahte kadın profilleri ile 3 erkeğe 5 erkeğin düştüğü bir ortama dönüşüyor.
    Haliyle de bir hesap açsam, kitap okuduğumu saklardım. Sıkıcı bulacaklardır. Kitap okuyanlar aşırı olgun ve sade bir hayat yaşıyorlarmış görüntüsünde oluyor insanımıza göre.
    Açıkçası ben kitabımı okurum ve bu nedenle uzak duranların daha da uzak durmalarını isterim.

1|0
    0|0
  • Kitap mı?
    Ben külliyât bitirdim..
    "Risale-i Nur Külliyâtı.."
    Devam ediyorum tekrar tekrar okumaya..

Fakat, hobi olsun diye değil, ilim tahsili için..
    Ahiret ilmi, inanç ilmi..
    Hakikat ilmi..

Ölene kadar da inşallah devam edecek..

1 sayfasına, 1 bölümüne deste deste kitaplar yazılan bir kitap.. Mukayese edilsin..

Gelelim tercih edilip edilmeme meselesine..
    Bu kitapları bilmeyenleri ben tercih etmiyorum..

#Vesselam

0|0
    0|0
  • Ben tipsizim ve hergün 1 saat kitap okuyorum. Hiçkimse de bana aşık falan olmadı.9 kere de reddedildim. Özgüven kitapları okudum hala özgüvensizim. Spor yap dediler 3 yıldır da spor yapıyorum. Sürekli bir gelişim içine girdim ama henüz hemcinslerinden birinin bile elini tutamadım. Mutlu oldun mu şimdi?

1|0
    0|0
  • Belki de kitap okumayı herhangi bir yerdeki profilinde kendine ait bir özellik olarak belirtmen karşı taraf için etkileyici olabilir ama gerçekten iyi bir kitap okuyucusuysan zaten karşıdaki kişiyi etkilemek senin için daha kolay olacaktır.

0|0
    0|0
  • Şöyle baktığımda kadınları; kaslar, giyim kuşam, tip ve her zamanki gibi paranın etkilediğini çok görüyorum. Çoğu, bu kitap konusunda o araştırmaya yaklaşamıyor.

0|0
    0|0
  • Henüz kimseye aşık olmadım ama kitap okuyan insanlar ilgimi çekiyor. E tabi hangi tür kitaplar olduğu da önemli. Pembe dizi tarzı kitaplar okuyorsa sınıfta kalır benim için.

Bana gelirsek 7 8 aydır 2 tane tek kitap okuyabildim maalesef.

0|0
    1|0
  • Sırf kitap için asık olunmazda kitap candır ya kitap okuyan adam konusmasından anlaşılır zaten

1|0
    0|0
  • Okurum ama bu sebepten dolayı tercih edildiğimi sanmıyorum, 1,83 kaslı ve yakışıklıyım sanırım sebebi bu.

0|0
    0|0
  • kitap okumak bir meziyet değildir. insanların yapması gereken rutinlerden birisidir.

0|0
    0|0
  • Bugün kitapla alakalı 500 tane soru var mübarek.

Sırf kitap okuyor diye aşık olduğum biri yok ama sevgililerim genellikle kitap okumayı seven tiplerdi. Biri edebiyatçıydı zaten. Ayrıyeten yazıyordu da.

0|0
    0|0
  • Kitap okuyan onlarca hayat yaşarken kitap okumayan sadece bir hayat yaşıyor her şey ortada aslında. iyi ki kitaplar var...

0|0
    0|0
  • Düzenli değil ama okurum keyfime bağlı

0|0
    0|0
  • okuyoruz ne profilimizde belirttik nede öyle ulu orta yerde evde picamaları çekip okuyoruz. belirtsek mi?

0|0
    0|0
  • Hayır sırf kitap okuduğu için birine aşık olmam, aslında ben kimseye aşık olmam aşkın canı cehenneme

1|0
    0|0
  • Okumuyorum şimdilik ilerde inşallah

0|0
    0|0
  • görsel harika ya

0|0
    0|0
  • kitap okuyorum evet ama birisi sırf kitap okuyo diye aşık olmam

0|0
    0|0
  • Bu sebeple bana kimse asik olmadi 😁

1|0
    0|0
  • Kitap seviyorum ama hiç beni kitap seviyorum diye seven olmadı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 54

• Kitap iyidir hoştur. Hoşuma gider haşır neşir olması

0|0
    0|0
  • Etkilenmiştim

0|0
    0|0
  • Normalde kitap okuma alışkanlığım var ama şu sıralar biraz boşladım.

Bu arada kitap okuyan erkekler çok çekici.

1|0
    0|0
  • İnsanı çok yaniltiyor bu kitap mevzusu. Mesala onunla aynı kitabı okursun ama senin anladıklarını anlamaz. (Sosyal medyadan bahsediyorum) bir fikrine seni gelirsin
    sonra dönüp okuduğu kitaplara bakarsın, ufak çaplı bir şok geçirirsin. o yuzden Baz almıyorum

1|0
    0|0
  • Yoham... Zeki bulmayi anlarim da ask baska sey. Sadece oyle olacak is degil. Cok zeki bir insan asiri salak birine istemeden asik olabilir mesela. Poktan bir sey ask

0|0
    0|0
  • Keşke kitap okuduğunu belirten fakat hiç alakası bile olmayan insanları ayırt edebilen bir site olsaydı... Tavlamak için kitapları öne sürenler bile var :/ 😊

0|0
    0|0
  • Aşık olmadım tabiki aşk oyle kitap okumakla olunacak bişey değil. Ancak tabiki 5 level üsttedir yüreği kitap içeren insanlar

0|1
    0|0
  • Kitap okuyorum ama bir erkeği etkilemek için değil kitapları çok sevdiğim için her sayfasını çevirdiğim de kitabın kokusunu hissetmek gibisi yok.
    İsterim ki ;sevdiğim insanla kayalıklara oturup her dalgasında kıyıya vuran deniz sesinde kitap okumak arada göz teması kurmak minik bir tebessüm etmek. Sonra bir kahve içmeye gitmek ve okuduğumuz kitabı anlatmak çok hoş olurdu.
    Kitaplara aşıkken birde ona daha çok aşık olmak.

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum değil ama sırf kitap okuduğu için arkadaş olduğum çok kişi oldu. Kitap çok sık okurum. Geçen ay 9 kitap okudum mesela. Bu ay şehir dışında olunca 1 taneyi anca bitirdim tabi :D

0|0
    0|0
  • Aşık olmak değil de yakın hissetmiştim

0|0
    0|0
  • Kitap okuyorum. Birisi sırf kitap okuyor diye de ona aşık olmam yaşım 5 değil.

0|0
    0|0
  • Cok okuyan çok bilir herşey hakkında bir fikri vardır. Herşey hakkında fikri olanda sosyal çevrede sevilmez.

0|0
    0|0
  • profiline ekledi ya yalandan koyduysa diyelim oylesi insanlar kendilerini belli ederler illaki sonuc nolacak? hayal kirikligi. siz boyle seylere bakmayin beyler en iyisi.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır, olmadı.

0|0
    0|0
  • valla bende acayip severim kitap okuyanlari

0|2
    0|0
  • Hayir tabiki. ama bu bir +dir

1|0
    0|0
  • Öyle insanların düşünceleride hoş oluyor. O yüzden hoşlanırım zaten

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim. Kitap okuyor diye birinede aşık olmadım yani

0|0
    0|0
  • Etkilenir ya da arkadaş olurum ama aşık olmadım.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    34
Yükleniyor... ;