Reddedilen kadın ne yapmalı? Erkeğin aşık olması nasıl sağlanır?

Aynı ortamda olduğum bir erkek tarafından reddedildim. Onun fikrini değiştirmem mümkün mü? Bana aşık olup pişman olmasını isterdim

0|0
1519

En İyi Erkek Görüşü

• Gercekten sevseydiniz reddedilseniz dahi intikami dusunmezdiniz. Anlik sevginiz reddedildi diye intikam planlamamalisiniz. Hayat kabul ve redlerden olusur zaten. Siz de birini reddetseydiniz onlar da mi intikam planlamaliydi? Size asik olup pisman olsa ne olur? Ne kazandirir size? Rezil oldugunuzu dusunuyorsaniz, insanlar her zaman kabul edilmezler bu da rezil olmayi getirmez. Siz reddetseydiniz o rezil olur muydu? Hayir. Mutlu olmak ve etmek icin yasayin lutfen kotucul dusunceler icin hayat kisadir :)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk dunyadaki en zor savaş bazen olmaza tutuluruz zoru severiz bu yuzdende reddedilince geri teper pismanlik duymasini isteriz peki ya sen ona daha cok asik olursan o sana asik olsa bile mutlu olacakmisin unutmaya calis ve etrafina bak seni ondan daha cok sevecek ve benimseyecek insanlar var aşka dair umudunu kaybetme olmuyosada zorlama bizim icin belkide en hayirli olan odur :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Herkes reddedilebilir birileri tarafından intikam almak onu pişman etmek yerine onunla iyi ve güzel mutlu vakit geçirmek için şansını denesene, niye seni reddetti biliyor musun belki sevdiği var belki sevgilisi var hemen kızma tavır koyma insan sevdiği sevsin diye sevilmez mutlu olsun diye sevilir belki bir gün sever ihtimali ile sevilir o ihtimal bile mutlu eder en azından beni ediyor😊

0|0
    0|0
  • Sende git spora vücudun şekillensin her zamankinden daha bakımlı ol iddalı şeyler giy uzun vadede herşey değişecek sen artık ona bakmak istemicen ben öyle yapmıştım öyle olmuştu

0|0
    0|0
  • Herkes durması gereken yeri bilmeli. Zorlamaya lüzum yok...

0|0
    0|0
  • Yoluna bakmalı

0|0
    0|0
  • Hayatına bakmalısın. Saplantı haline gelirse zaten o ilişkiden olsa da, olmasa da hayır gelmez. Sırf reddedildiğin için onun da aynısını yaşamasını istiyorsun. Peki senin reddettiklerin de sana aynısını yapsın ister miydin?

0|0
    0|0
  • Reddedilen kadın reddedilen erkeğin psikolojisini anlamalı, bir daha karşısına çıkacak kişiyi reddedecekse İNSAN GİBİ reddetmeli. Hakaret ederek değil.

0|0
    0|0
  • Cok sevsemde artik o sansini kaybetti boswer ugrasma bu sefer bir b*k sancak kendini bir afralar felan gerek yokk yaa dunyanin sonumu bukadar tribe girmeyin yaaa.

0|0
    0|0
  • Vazgeçmeli

0|0
    0|0
  • Siz "hayır" nedir tek seferde anlamıyor musunuz? 😠😠

0|0
    0|0
  • Zorla olmaz. Karakterini beğenmediyse dış görünüşüne önem vermen de işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Kaderine boyun egmelisin

0|0
    0|0
    • Kaderime karşı çıkmıyorum ama bir umut var mı dır

• sende benim yaşadığımı yaşoyorsun ve bende unutmak istiyorum belkide seçimlerimiz yanlış bende çok düşünüyorum ona kendimi benim onu sevdiğim gibi kimsenin sevemeyeceğini nasıl anlatırım nasıl etkilerim ve bir girdapta boğuluyorum

0|0
    0|0
    • Evet durumumuz aynı. Ben de bilmiyorum ne yapacağımı

• vazgecmek ama olmuyor hayatında biri vardır diye düşünsen bir sıkıntı gögsün sıkışıyor en iyi zezen abladan tutuklu erol abi den ben imkamsız aşklar içşn yaratılmışım

• Unutmalı.

0|0
    0|0
    • O da seni senin onu bildiğin kadar biliyorduysa zor işte. Ama mezuniyeti falan dert etme o hep öyle gitmeyebiliyor. Herkes takmaz yani.

• @Black_ln_black sağolasın üstad unutmak için ne yapayım bunu sorguluyorum ya da nasıl iletişime geçmeli nasıl yakından tanıtmalın kendini

• işine bakmalı peşinden gitmemeli

0|0
    0|0
  • Reddedildiysen cok zor, tabi reddedilme nedeni de onemli!

0|0
    0|0
  • bitti gitti o bşaka birii bul kendine olmuyor malesef mimkün değil

0|0
    0|0
  • Sende gurur yok mu hiç?

0|0
    0|0
    • Birine hoşlandığını söylemek gurursuzluk mu oluyor. Veya sevgine karşılık beklemek

• Reddedildikten sonraki herşey gurursuzluktur...

• Aşık olsa kötü olmasa kötü kadın milleti kafası işte nasıl çalışıyorsa artık !

0|0
    0|0
    • Ya kötü anlamda değil. Onu çok seviyorum ve onun da beni sevmesini istiyorum. Bunun neresi kötü

• Olmaz işte her şey bu kadar kolay degil. Böyle olsaydı her şey güzel Gül Gülistan olurdu !

Kızlar Ne Diyor 14

• kadına söyle yoluna baksın ya da dua etsin zorla olmaz

0|0
    0|0
  • Reddedilme psikolojisi. Vazgeç...

0|0
    0|0
  • Reddedilen kadın şansını zorlamamalı😅bari nefrete dönüşmesin durum

0|0
    0|0
  • Bence mümkün değil

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma erkek mi yok hem değmez

0|0
    0|0
  • Kafanız mı iyi sizin...

0|0
    0|0
  • O yokmuş gibi davran bakma bile takma birkaç gün sonra farketmen için ona bişeyler demen için kendi kendini yırtar

0|0
    0|0
  • umursama canim.

0|0
    0|0
  • Vazgec bence

0|0
    0|0
  • Akışına bırak zamanın ne getireceği bilinemez

0|0
    0|0
  • Bu inat halini almis, kendini paralamana degmez

0|0
    0|0
  • Tüm kızların aklında olan intikam alma şeklidir ama pek işe yaramaz yani evrime kafa atayım bir değişeyim falan beni beğensin hiç işe yaramaz boşuna uğraşma yoluna bak bence

0|0
    0|0
  • Olmazsa olmaz bazen bazi seylerden vazgecmeli

0|0
    0|0
  • Olmaz pişman uğraşma mal hepsi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;