Arkadaşlar çok kararsızım yardım?

1bucuk yıllık gayet güzel bir ilişkimiz vardi. Zaman zaman sorunlar oluyodu tabi. Ama halledebiliyoduk. Ama sevgilim yaklasık 2haftadır çok değşti. Gerçekten eskisinden çok farklı biri oldu. Bana eskisi gibi yakın değil. Çok umursamaz. Ayrılsak umrunda olmuycak o derece. Dün işte bir mevzu çıktı ve bitirelim dedim çünkü gerçekten canımı çok yakıyordu. Kendisi de tamam bitsin dedi. Ben şok önceden olsa bitmesin diye ne biçim şeyler yazmıştı ve yapmıştı. Gerçektn eğer o bitmesin dese ben tekrar birlikte olurdum. en ufak bir çaba göstermedi. O kadar satır satır attıgım mesajlara bile tek kelime cevaplar veriyrdu. Neden böyle yapıyosun dediğimde sen haketmiyosun dedi. Neden diye sorduğumda bilmiyorum diyor. Zaten başı dara sıkışınca direk bilmiyorum diyor. Bence bilmiyorum diye bir cevap olamaz. HAKETMİYOSUN çok büyük ve çok ağır bir söz. Asıl o benim yaptıklarımı haketmedi. Daha sonra dediki 2hafta bir kafa dinleyelim. Sonra yeniden birlikte oluruz dedi. Tamam dedim. Dünden beri hiç bir mesaj atmadı. Ben se hâlâ deli gibi onunla konusmak istiyorum. O kadar alışmışım ki varlığına 1buçuk yılda. Onsuz yapamıyorum. Ama o nasil yapıyor buna anlam veremiyorum. Eskiden olsa 1saat bile bensiz duramazdı. Bir yandan diyorum seni bu adam takmıyo bile. Hâlâ sen çabalıyosun. Unut diyorum. Ama kolay değil işte. Canım yanıyor. 2hafta sonra sizce değerimi anlar mı yani tekrar eskisi gibi birlikte olurmuyuz yoksa yokluguma alısır mı? Zaten mesaj attıgıda yok. Benim elim sürekli mesaja gidiyo. Kendimi engellemeye çalişsamda bir yerden bişey yazıp konu acıp yine konusmak istiyorum. Ama o hâlâ tek kelime yazmadı. Sizce atmalı mıyım mesaj? Yüzyüze konusma imkanımız olmadıgı ıcın ancak tlden falan ulasabiliyorum. Ulaşım sıkıntımız var. Lütfen bişey söyleyin?
Arkadaşlar çok kararsızım yardım?
4
3
Görüşünü yaz