Kapat

Fondoten önerisi olan var mı?

Fondoten almayı düşünüyorum aklımda max factor var bu ürün hakkına ne düşünüyorsunuz cilde zarar verirmi cildimde çok fazla gözenek ve sivilce izleri var. bu ürün gözenekleri çoğaltıp sivilce çıkarır mı ya da önerebileceğiniz farklı markalar var mı?

0|0
304

En İyi Kız Görüşleri

• Herkesin cildi baska oldugu icin burda sana önerilen ürünler veya max factor iyi diyenler yanlis bilgi verebilir cok hasas cok kuru veya yagli olabilir cildin ondan bilen biri önce yüzüne baksin eminim sana iyi birsey önericektir

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Haklısın ama gidip alacağım yerdeki insanlarada güvenemiyorum en pahalı ürünü mükemmel diye kakalamaya çalışıyorlar cildimin durumu onların umrunda bile olmuyor amaçları para kazanmak o yuzden burda kullanan insanlardan öneriler alıp öyle gitsem daha sağlıklı diye düşündüm

• mac kullandım aslına bakarsan ama ondanda memnun kalmadım dediğin gibi kişiye cilde göre değişiyor herkesin memnun kaldığı ürün benim cildimi bozabiliyor. iyiki hatırlattın kız gireyim youtubeye en güzeli saol hatırlatman çok çok çok iyi oldu minnoşum

• Rica ederim canim benim :)

• Şimdi fondöten seçiminde buraya bir makale kıvamında bir yazı girebilirdim ama şartlar elvermiyo kısa anlatmaya çalışıcam :)

1-Uygun fiyatlı ve kapatıcılığı az olsun diyosan; Rimmel London Stay Matte Foundation(yağ içermez)tavsiye ediyorum bana yaradı.

2-Uygun fiyatlı olsun ama kapatıcılığı da olsun diyosan; Maybelline Affinitone Foundation,Loreal İnfallible Foundation(16 saat akmıyo).

3-Fiyat sorun değil ve çok kapatmasın diyosan;Clarins True Matt

4-Fiyat sorun değil ve kapatıcılığı da yüksek olsun diyosan; Shiseido Pureness Compact Pudra( adı pudra ama pudra-fondöten olarak geçer ve mükemmel ötesidir.)

Bunların çoğu yağlı ciltlere özel genelinin içinde yağ bulunmaz ben kullandım ama sen isimlerini kadınlar kulubu veya bu sitedeki yorumlara bakarak daha çok kitlenin yorumunu alarak karşılaştırabilirsin.Ve almadan önce yüzüne iki çeşidi de dene en az 2 saat öyle dolaş sonra hiç pişman olmiycağın seçimi yapıcağına eminim. Oh bitti :)

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• max factor lasting performance bana göre en iyisidir. Kuru bir görüntü vermiyor aksine parlakta göstermiyor gayet mat ve kapatıcılığı yoğun.

1|0
    0|0
  • Canım kesinlikle ve kesinlikle maybeline kullan. Su şişede olan serisinden al ben acayip memnunum. Pudralı fondaten hem parlama yapmıyor. Akma yapmıyor. Fiyatıda 25 30 falandir en fazla.

0|0
    0|0
  • Maybeline affınıtone 24h kullanıyorum çokta memnunum, tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
    • Affinitone yüzünden cildim gözenekten geçilmiyor zaten. ama herkeste aynı etkiyi yaratmaz tabi bende ilk kullandığım günler kapatılıcığı ve duruşundan memnundum sürülüşü mükemmeldi harika demiştim ama 1 yıl sonra yüzümde gözenekler oluşmaya başladı bence yol yakınken sende vazgeç mükemmel duruşu yanıltıyor

• kesinlikle bunu bb kremi sür üstüne azıcık pudrayı yedir çok güzel duruyo

0|0
    0|0
  • Mac fonduteni en iyisi bence birazcik pahali ama deger

0|0
    0|0
  • Hiç sürme , yüzumdeki kusurlari kapaticam derken fondoten daha fazla kusur yaratir,, cildine zarar verir kimyasal

0|0
    0|0
  • Flormar smooth touch çok güzel ayrıca revlon da iyi bu konuda

1|0
    0|0
  • Kullaniyosan bb kullan en azindan en az zararla kurtul

1|0
    0|0
    • BB var ama çok etkili değil. Normalde onu kullanıyorum ama bir hata edip alnımdaki sivilceyle oynadım. Şu an etrafı yara çok kötü duruyor. Sadece onu örtmek için bir öneri istiyorum. Teşekkür ederim.

• Hmm o zaman bisey diyemiycem bence elleme kullanmada bisey yakindayse kakul cikar

• Yok tam ortada ne yazık ki:(

• Este Lauder indirimde bakmanı tavsiye ederim 200 den 120 civarlarına düştü

0|0
    0|0
  • bence paraya kıyıp nars dan al hem cok kaliteli hemde renk skalası oldukça iyi :)

0|0
    0|0
  • cilt tipin nedir? nasıl kapatıcılık istiyorsun? mat mı parlak mı dursun fondoten?

0|0
    0|0
    • Mat olursa daha iyi olur parlak ve yağlı cildime iyi gitmiyor sivilce çıkmaya müsait bir cildim var ten rengim çok beyaz ve hassas bu açıdan gözeneklerle başım dertte zaten fondotenimi değiştiricem öncekisi aşırı gözeneklenme yaptı karma cildim var ama yağlanmaya çok müsait max factoru önerirmisin?

• max factor elixir fondoten e güzel diyorlar ama kullanmadım. max factor o parayı hak etmiyor bence. tr de çok pahalı çünkü. yurtdısında 10 dolarlık ürün bizde 60 lira. onun yerine üzerine biraz daha koy MAC studio fix al. kapatıcılıgı cok iyi hem de mat. karma/yağlı ciltler için öneriliyor zaten

• Rimmel London'ın wake me up fondotenini kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Catherine arley canım 4-5 birini seç

0|0
    0|0
  • Note.

0|0
    0|0
    • biraz araştırdımda renginin koyu olduğunu gördüm bloglarda bu şekilde yazıyordu?

• hadi ya sevindim şu an buldum galba istediğimi :) ten rengin kapalımı peki belki koyu rengin üzerine deniyorsan bu gibi bir durum olmuştur?

• Valla bana en iyi olan hangisi demiştim kadın 1 numarayı vermişti, sonra ben biraz bronzlastim falan o yüzden fazla açık kaldı. :) ama normalde güzel duruyordu.

• Kryolan
    Mac
    Note

0|0
    0|0
  • Kryolan markasının fondotenlerine bak

0|0
    0|0
  • vichy. memnunum

0|0
    0|0
  • missha

0|0
    0|0
  • Max factor miracle touch

1|0
    0|0
    • Max factor un kaç çeşidi var öyle hangisi daha etkilidir acaba?

• Bu soyledigimi dene istersen baya cesidi var bu baya etkili ozelden de yazablirsin ilgiliyim biraz

• Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...