İngilizce hazırlık sınıfları hakkında bilgisi olan var mı ?

Kafam öyle bulanık ki bu aralar..28 Temmuz'da yani Pazar günü tam 1 yılım olacak ve 1 yıl bu siteye üye oldum olalı sanırım ilk defa böylesine önemli bir soru soracağım.

Yeditepe Üni-Tarih bölümünü kazandım bu sene ve İngilizce.Bilerek yazdım İngilizceye hevesli bir insanım az çok yabancı oyunlardan yabancı spor sitelerinden cart curt alt yapım var çok iyi değil ama yüzde iki yüzde üç diyebiliriz.

Tek korkum şu ki yeditepe hazırlık ingilizceyi geçebilecek miyim..Hazırlık sınıfları hakkında bilgisi olan var mı.Zor mudur diye sormayacağım illa ki herşeyin kendine göre bir zorluğu vardır.Çalışma temposu nasıldır, meslek lisesinden çıktım dört yıl boyunca gram ingilizce görmedim.Ayak uydurabilecek miyim ?

Yoksa bir sene daha hazırlanmalı mı..Bir sene kalmıştım zaten önceden bu sene staj-okula rağmen kazandım. Bir sene daha hazırlanabilirim ama İngilizce hazırlığı geçebilecek miyim şu an tek korkum o..Nasıldır ne vardır ne yoktur kısaca herşey.

İngilizce hazırlık sınıfı nedir yahu yani tanım olarak değilde içeriğinde neleri barındırır ? Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
İngilizce hazırlık sınıfları hakkında bilgisi olan var mı ?
0
1
Görüşünü yaz