Seviyorum dedikten 1 hafta sonra başka birine aşık oldu?

Arkadaşlar merhaba, ben lise sona giden gayet güzel bir kızım. Sevdiğim çocuk ise ortalama tip birisi. Olayları sonuna kadar okuyun detayları da sorarsanız veririm. Bununla konuşuyoruz sürekli, ona onu sevdiğimi söyledim bana bir kaç gün sonra sevdiği olduğunu söyledi. Sonra bu kızla sorun yaşadılar bana anlattı ama canım yandı bayağı. Ben de en son yeter dedim konuştum anlatma falan dedim kavga ettim bildiğin. Sonra bu özür diledi bir şans daha istedi ve bana 1 hafta zaman vermemi istediğini söyledi. Kolay affettim diyebilirim. Sonra işte bu bana beni sevdiğini söyledi. Okullar açıldıktan sonra bugün sevdiği başka bir kız olduğunu öğrendim ve bunu başkalarına söylettiriyor. "Ahgsjah ile sen konuşsana onu kırmadan başka birini sevdiğimi söyle" demiş. Duyunca sinirden kudurdum konuştum hemen dedim eğlendin mi oynarken benimle yedeğin olmak istemiyorum, senin oyuncağın değilim, aptal yerine koydun beni, falan filan ağzıma geleni saydım. Bana umut verdin dedim yoo normal konuştum dedi. Ben de sen her kıza seni seviyorum mu diyorsun dedim böyle olsun istemezdim affet dedi ben de cevap vermedim.
affetmeyeyim değil mi?
Seviyorum dedikten 1 hafta sonra başka birine aşık oldu?
3
5
Görüşünü yaz