Esiniz yaninizda baska kiza ikidebir baksa?

Bugun cafedeydik esimle mac izlemeye gittik. Yanyana karsida bir kiz oturuyodu, esimde ikidebir ona bakiyodu.. sik sik yani. Sonra ben farkina vardim, ve esimin karsisina oturdum. Oda sordu neden gittin diye, bende burasi daha rahat dedim. Gordu suratim asildi.. ben boyke seylerden hoslanmiyorum, kocami TABIKIDR ONU COK SEVDIGIM icin kiskaniyorum. Bende cok guzel bir kizim, yani herkes oyle der.. ama ben hic erkeklere bakmam cunku kalbimde ve gozumde sadece esim var ben ESIMI seviyorum baskalarini degil.. hani derler ya " Gönlu yar'da olanin gozu yerde olur" . Esim bana ama sık sık soyler benu sevdigini, elimi tutar felan filan.. ama acaba bazi seyler hala oturmamismi onda? Beni seviyormu sevmiyomu kafami okadar karistiriyoki.. bir ara ssık sık kizlara bakardi. Ben artik yeter dedim bakmadi bidaha.. bugyn yine bakti. Gercekten cok uzuluyorum kendimi cok degersiz hiss ediyorum. Ki cok guzel kizim, bence gercekten kadinina asik olan erkek baska kizlari gormez.. sizce haklimiyim? Yaptigi kotu degilmu? Erkekler hepsini boyle? Ben cok kiriliyorum inaninki ya, inanin cafede agladim ya cok uzuluorum.. gecmiste zaten cok guvenimi kirmisti.. duzeldi, ama sonra yine biyle olunca insan artik neye inanacagini sasiriyor
Esiniz yaninizda baska kiza ikidebir baksa?
2
1
Görüşünü yaz