Bu kadar karaktersizlik olmaz ya, bırakmıyor peşimi?

Bundan 2 sene önce biriyle ciddi bir sekilde görüşüyordum beni yarı yolda bıraktı ve başkasıyla görüsmeye basladi. Ardından 1 sene geçti bu beni baya araştırmış bulamamış daha sonra buldu bana mesaj attip beni hala unutamadığını falan söyledi tabi sevgilisinin hiç bişeyden haberi yok. Bende yaptığının yanlış olduğunu sevdiğine sadık kalmasını söyledim. Engelledım.3ay sonra fake profıl açıp bu sefer de ordan ulaştı yalvardı resmen, yine red ettim tabi durur mu, ardi ardina arkadaşlarının proflinden istek gönderiyo ta ki kardeşime kadar hatta arkadaslari bana mesaj attiyo beni deniyorlar. engelliyorum hepsini. Ertesi gün sevgilisine EVLENME TEKLIFI ETMIS sürprizler hediyeler güller vs. Tabi ben şok üstüne kıza doğum günü hediyesi almis.Ögreniyorum ki 2 ay sonra kiz bundan ayrilmis.(kizin icine dogudu heralde) Ayrildiktan bir kac hafta sonra da bana yine yaziyo ben seni unutamiyorum diye. Ve cocuk haaaala köpek gibi deli gibi pesimde Şu an ? Akil verin böyle birine siz olsaniz kanarmiyidiniz? Yoksa ben mi abartiyorum?
Bu kadar karaktersizlik olmaz ya, bırakmıyor peşimi?
5
3
Görüşünü yaz