Sevdiğim çocuğa açılmalı mıyım?

Benim sevdiğim bir çocuk var. Ama öyle böyle değil baya seviyorum 1 yıl oldu. Şöyle başlayayım geçen sene okul kurslarında beraberdik beni ilk gördüğü zaman arkadaşına güzel demişti ve çıkışta benim bindiğim durakta o da beklemişti. Ben o zamanlar onu tanımıyordum zaten 2 3 Ay sonra okul kapandı. Bu sene ise sınıflarımız karşı karşıya ve neredeyse her teneffüs kapıda duruyoruz onunla konuşmuyoruz fakat sürekli birbirimize bakıyoruz ve gülümsüyoruz biraz utangaç biri gibi tam anlamıyla arkadaş olmadığımız için konuşamıyorum aslında çok konuşmak istiyorum ama olmuyor sadece 1 2 kez konuştuk bir keresinde arkadaşının telefonunu ona verirken elimiz birbirine deydi ve ben merdivenlerden çıkarken en son basamağa gelip arkama bakınca beni izlediğini gördüm beni görünce kısık sesle ıslık çalmaya başlıyor ve dediğim gibi sürekli ama sürekli bakışıyoruz o kadar çok göz göze geliyoruz ki yani baya güzel şeyler oluyor ama ben sürekli uzaktan bakmaktan sıkıldım sizce ona onu sevdiğimi söylemeliyim
Not: sevdiğimi karşısına çıkıp söylemeyeceğim erkek bir arkadaşım benim yerime konuşacak
Sevdiğim çocuğa açılmalı mıyım?
4
6
Görüşünü yaz