Senden Soğudum Dedi?

Öncelikle selamlar , yazdiklarimi ciddiye alarak cevaplarsaniz sevinirim.

şu an 11. Sınıfa gidiyorum

9. Sinifta sevdigim bir kiz vardi belli bir sureden sonra acilmistim fakat seni o gozle goremiyorum diyerek kestirip atmıştı.

11. Sinifta isler degisti beklemedigim bir anda senden hoslaniyorum diye mesaj atti

Tabii kalp ya hemen coştu hislerimiz karşılıklı bendr sendrn hoslaniyorum dedim. O andan sonra onceden birbirimizi tanidigimiz icin ne utanma ne de cekinmemiz vardi.

Sadede gelelim. Onu çok sevdim yaklasik olarak 1,5 ay surdu iliskimiz. Yapi olarak sinirli ve dedigim dedik bir kisiyim. Her zaman elimde olur ayrilmaz dusuncesiyle hep tersledim kotu davrandim hep bir tartisma yasadim. Bunlara ragmen ona cok asik oldum. Şubat tatilinde anneannemi kaybettim, bir gun gecmeden tartistik ve agir laflar soyledim. Okul acilmadan baristik seni seviyorumlar havada ucusuyordu. Okul acilsiginda direk onun yanina gitti sarilacaktim ki suratini gorunce vazgectim. Onceki tartismalarimiz icin ozur diledim , özürle gecmiyor bunlar dedi. Opmeye calistim opturmedi , elini tuttum geri cekti. Bende bu sinirle bitsin zorlamiyalim dedim demez olaydim, pişman oldum. Mesajlar attim hata bende artik degisecegim bir sans ver dedim, zorlama istemiyorum dedi. Ciddi dusunuyodum onla kendisi de biliyordu bunu. Sana kimse katlanamaz yine ben iyi dayandim dedi. Bir sey diyemedim
Sonuc olarak onsuz yapamiyorum onun hala sevdigini biliyorum ben de cok seviyorum. Mart ayinda birlikte geziye gidecektik , her sey tamdi. Simdi o eksik onsuz ne zevk alirim ne de bir sey.

Ayrilali 3 gun oluyor. 2 dusunce kafami kurcaliyor acaba belli bir sure bekliyip ummadigi anda mesaj mi yazsam, yoksa onu tamamen unutsam mi?

İlerde olur muyuz dedim o anlik duyguyla , sanmiyorum dedi cok zoruma gitti.

Kizlar cevaplarsa sevinirim.

Senden Soğudum Dedi?
6
1
Görüşünü yaz