Kız arkadaşım yüzünden kilo verdim, üniversiteyi bıraktım. Onun gözünde nasıl güçlü gözükebilirim? Çok mu geç?

Arkadaşlar iki yıldır çıkıyoruz. Kızı tarif edeyim;

Karakter olarak:
- Alevi, feminist, dikkat çekmeyi sever, çabuk gaza gelir, özgür ruhlu, girişken, sıcakkanlı, erkeklerden çekinmez, ülkenin adetlerini saçma bulur, avrupa kafasında rahat birisi, hukuk okumak istiyor.

Fizik olarak;
- 18 yaşında, ince belli, kalçaları falan her erkeğin dibine düşeceği türden, minyon ama zarif, ince yapılı, esmer ama doğal bir yüzü var, ses tonu 26-27 yaşlarında birisi gibi çıkıyor.

İşte böyle bir kızla çıkıyorum. Bu kız ilk tanıştığımız zamanlarda benim güvenimi kırdı. Başka erkeklerle görüştü, benle çıkarkan başka bir çocuğa numarasını verdi, bir kafeye çalışmak için girdi orada abisi yaşındaki lavuğun kendisine yavşadığını anlayamadı ve onunla takıldı bir süre (ben öğrenene kadar)

Ben ayrılmak istedim, o yalvardı düzelicem dedi. Şans verdim, tekrar hata yaptı. Yine affettim sonra psikolojim bozuldu, hassaslaştım, eskisi gibi rahat giyinmesini , rahat davranışlarda bulunmasını ve erkeklerle muhattap olmasını istemiyordum. Tamam dedi. Çabaladı. 7 ay sonra sıkıldım dedi. Şimdi bir dar pantolon giyiyor kalçaları kabak gibi ortaya çıkıyor. Hiç bir konuda kısıtlamıyorum sadece kalçalarını kapat nolursun diyorum. İstemiyor. Rahatsız oluyorum bak yapma diyorum. Banane rahatsız oluyorsan ben rahatsız olmuyorum diyor. Erkekleri kafaya takmıyor musun diyorum. Hayır ya bakarlarsa baksınlar banane diyor. Ama erkekler ona bakınca egosu tavan yapıyor hissediyorum.

Son zamanlarda çok sıkıldım, bana değer vermenden bunaldım demeye başladı. Ben çok umursuyorum, çok kafaya takıyorum o da bunu çok iyi biliyor. Nedense başka erkeklere ilgisinin kaydığını farkettim. O kadar anlattım hiç bir erkeğe güvenme falan dedim.. Yav he he diyip geçiştirdi. Beni umursamasan keşke, belki o zaman daha çok severdim dedi.

Onun gözünde güçlü bir erkek profili çizmek için çok mu geç? Özgüvenim kalmadı, lütfen yardımcı olun, sizlere ihtiyacım var.
Kız arkadaşım yüzünden kilo verdim, üniversiteyi bıraktım. Onun gözünde nasıl güçlü gözükebilirim? Çok mu geç?
2
3
Görüşünü yaz