KIZ'IN AMACI NEDİR BİLEN VARSA?

Öncelikle sadece kızların anlayacağını düşündüğüm için dikkatli okumanızı istiyorum Ve başlıyorum Benim sınıfımda bir kız var mavi gözlü sarışın beyaz tenli içine kapanık ve utangaç ona seni seviyorum dediğimden beri çok iyi davranırdık birbirimize hatta oda bana karşı bişiler hissediyor casına davranırdı en az 3 ay konuştuk watpsapdan ama nedense hep perşembeden pazara küserdik birbirimize sürekli beni unut seni sevmiyorum yazardı ama pazartesi akşamından sonra hiçbişi yokmuş casına barışırdık bu hep aynı gitti pazardan perşembeye mutlu geçerdi ona kıskandığımı ve bazı şeylerin yapmamasını söyledim sözümü dinliyor hatta daha dün tekrar barışmak isterken sabah olunca konuşmayalım diye mesaj attı kendimi gereksiz yere kullanılmış veya oyun oynanılmış gibi hissediyorum bana son tartışmamızda şunu demişti seni sevmiyorum istemiyorum arkadaşlarım zorladı senle konuşmama peki benle yazışmanadamı arkadaşların zorladı diye içimden defalarca söyledim bana servisindeki bir çocuktan ilgi duyduğunu söyledi ama sevmiyorum diyor acaba onun la alakası olabilirmi yoksa arkadaşları akılmı veriyor anlamıyorum ama kız sürekli kararını değiştirip duruyordu acaba kızın üstüne fazlamı düştüm onu soruyorum kendime şuanda umursamıyor gibi yapıyorum ama kızın arkadaşı gelip ilgi duyduğu çocukla serviste oturduklarını söylene kadar şuanda delirdim ve bu siteye kayıt olmaya karar verdim bunun gibi olay yaşayan veya anlayan varsa lütfen yanıtlasın...
KIZ'IN AMACI NEDİR BİLEN VARSA?
2
1
Görüşünü yaz