(CİDDİ) Aşk mı Arkadaşlık mı? Lütfen Yardım?

Herkese merhabalar kısaca olayı anlatayım bir kız var yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz ilk başlarda birbirimizden hoşlandık ama nedense ikimizde adım atmadık ve olayı derinlere gömdük ama unutmadık tabiki sonra gel zaman git zaman biz çok çok iyi arkadaş olduk farklı cins olmamıza rağmen emin olun birçok şeyimizi paylaştık ben erkek arkadaşlarımda o da kız arkadaşlarında birbirimizde olan samimiyeti bulamadık örnek vermek gerekirse üniversite zamanı uzaktan bakan herkes bizi sevgili sanardı ve sıkılmıştık artık açıklama yapmaktan öyle bişey yoktu ailelerimiz aramızda bişey var sanıyorlardı ve yoktu sürekli birlikteydik ama sevgili değildik askerlik zamanımda yaklaşık 4 ay kadar telefon kullanamadım aileme bile zor ulaşıyordum o kadar arkadaşım olmasına rağmen bana ulaşmak için heryeri ayağa kaldıran tek kişi bu kız ve telefon kullanmaya başladıktan sonra normalde olduğu gibi hatta daha fazla bir şekilde biz sürekli olarak konuştuk ve birlikte şafak saydık hala konuşuyoruz sadece konulmuş bir adımız yoktu anlıyacağınız gerek ailelerimizden gerekse ikimizi de tanıyanlar yani yakın arkadaşlarımız olsun bize söylüyolardı ve hala söylüyolar keşke sevgili olsanız evlenseniz falan gibi ee yaşımızda belli biyere geldi ailelerden baskı da var evlilik konusunda yardım almak istediğim konuya geleyim yeterince uzattım sanırım "BEN BU KIZA AÇILMALIMIYIM?" açıkçası korkuyorum ters tepki alırım ve benim için çok değerli birini kaybederim sizce ne yapmalıyım yaklaşık 3 haftadır ciddi anlamda sürekli düşünüyorum bu arada şu detayları da belirtmeliyim ben bu kızı kıskanıyorum ve özlüyorum sürekli konuşmak bişeyler yapmak istiyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ederim
(CİDDİ) Aşk mı Arkadaşlık mı? Lütfen Yardım?
5
5
Görüşünü yaz