SİZCE GERİ DÖNMEYİ Mİ DÜŞÜNÜYOR?

Eski sevgilimle 8 ay önce ayrıldık, bana güvenemiyomuş felan öyle demişti, benden sonra 3 kişiyle çıktı, o üç kişinin ikisi arkadaşım sayılırdı ara sıra otururduk sohbet ederdik felan ama çok samimi değildim onlarla, beni terk edip arkadaşlarımla çıkması bana çok koymuştu bende ne yapıp ne edip ayırdım onu o arkadaşlarımdan, eski sevgilimi abisine ispiyonladım fake face hesabımdan, aradan aylar geçti duruldu ortalık. 3. çıktığı kişiylede geçen hafta ayrılmışlar galiba facesinde ikisinin adı yazıyodu şimdi sadece eski sevgilimin adı yazıyo, her neyse 2 gün önce bizim mahalledeki internet kafeye gitmiştim, eski sevgilimde ordaydı kasada bir abla duruyodu oda onun yanına oturuyodu muhtemelen ödev felan çıkarttırıyodu. Neyse işte kafeye girdim tanıdık kim var kim yok diye 5 -10 saniye etrafa bakındım sonra kasadan tarafa bir baktım orda oturuyodu elini alnına koymuş gizli gizli bakıyodu ben bakınca hemen kafasını çevirdi, belkide içeri girdiğimden beri bana bakıyodu ben biraz geç gördüm onu, ama zaten 2 saniye reflex olarak baktım bidahada arkamı dönüp bakmadım umrumda değil artık bu saatten sonra. ama merak ettim acaba o gizli bakışların bir anlamı var mı yoksa sadece boş bir bakış mı çözemedim. eğer geri dönmek istese bile ben kabul etmem ama biraz süründürmek isterim yaptıklarını anlattım yazımın başında size arkadaşlarımla çıktı ama arkadaşlarımın o kızın eski sevgilim olduğunu bilmiyolardı ben sonra öğrendiler ama iş işten geçti yani Sorum şu, bana karşı tekrar bişeyler hissediyo olabilir mi o bakışının bir anlamı varmıdır?
SİZCE GERİ DÖNMEYİ Mİ DÜŞÜNÜYOR?
1
0
Görüşünü yaz