Sevgilim çok sinirli meslek lisesinde okuyor. uzun ama lütfen okur musunuz çok stres yaptım?

ya sevgilimle farklı ben Anadolu lisesindeyim o meslekte. eve dönünce anlatacağım şeyler vardı sınıftaki bir erkek sevgilimi daha önce hiç görmedi ama ben çok bahsettigim icin biliyor geldi enişte ne yapıyor iyi mi dedi bende iyi dedim yanımdaki arkadasım da sevgilini sordukları kadar seni sormuyorlar dedi güldük eve dönünce bunu anlatacaktım herkes seni biliyor aşkım dicektim arayacaktım üstümü değiştiriyordum değiştirirken bir çocukla sohbet ettik anlatcam dedim hangi çocuk lan hangi şerefsiz dedi kıskanınca Böyle diyor bende çok gülüyorum arayacaktım tam anlatmak icin bir anda sinirlendi sen benimle dalga geçiyosun dedi bende sinirlendim bu sefer kavga ettik bugun rahatsızdım aramadım ses kaydı attım sesim ağlamaklıydı sonra yumuşadı ağlıcak bişey yok dedi en sonda artık hiçbir şey umrumda değil yanında olmamı istedigin Zaman konusalım babamla kavga ettim dedi neden diye sordum umrunda mı dedi gitti gelmiyor ne yapıcam ben ya sürekli kavga ediyoruz sms attım gel diye gelmiyor
Sevgilim çok sinirli meslek lisesinde okuyor. uzun ama lütfen okur musunuz çok stres yaptım?
2
1
Görüşünü yaz