Sizce aramalarini acmalimiyim msjlarina cevap vermeliyim. ? bir sans daha verirmisniz?

Bugün türkiyeye ucuyorum. Sevdim adamla ayni sehirdr olcam. Her defasinda bana hayal kiriklari yaşattan adam. her defasinda ağlaya ağlaya uçağa binmeme sebep olan adam. Beni ariycak diye tahmin ediyorum, bana yazicak diye tahmin ediyorum cünki bugün istanbula gidiyorum. Ümitlerimi yok etmeye calişiyorum ama gitmiyo... hala bir ümt dolu icim. Onca şeye rağmen sevgimi haykirdim halde mesafeler bizi yan yana getiripde konuşmamiza bir kerede boynuna sarilip o hasaret gidermemk firsat vermedi. Hep o bozdu buluscam diyipde bulusma günlerinde ilgisiz kalmak okadar kötüki bir duyguki bir kiz icin. Ben napicami bilmiyorum. O beni eminmki yine ariycak yine ayni oyunlarindan skldim. Ben İstanbul'da oldumu belirtmek istyriom. Arasa binevi acmak istyiorum bulusmak istyiosa gelsin bikere daha sans vermek okdr zor ki o güven oyle gittiki. Ama cok seviyorum hasretimi özlemim kursağimda kaldi...😔ben napicami bilmiyorum okadar gücsuzmki
Sizce aramalarini acmalimiyim msjlarina cevap vermeliyim. ? bir sans daha verirmisniz?
11
10
Görüşünü yaz