Evleniceginiz kizin veya erkegin... ?

evleneceginiz kizin veya erkegin annesi babasi ayriysa ve babasi ayni ulkede yasiyorsa yani arayip sormuyorsa fazla diyelim. o kiz veya erkek ile ilgili ne dusunursunuz? Ve guvenmekten korkarmisiniz hani aile kurmak için?

• Benim için kizi tanimak onemli
    A seç
  • kizi ailesine gore degerlendiririm
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
430

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğin erkeğin amcası fenerbahçeliyse, teyzesi koca memeliyse, yeğeni playstation hastasıysa, kuzeni saçını uzatıp ortadan ayırıyorsa, sen ne düşünürsün?
    Hiç bir şey düşünmezsin değil mi?
    İşte sorduğun şey de bana böyle geliyor.. Yazdığın detaylar önemsiz şeyler.. Kızın kendi karakteri önemli..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalık olur babasının arayıp sorması babası vefasız biri ise kızın ne günahı kendini toplayabildiği önemlidir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Böyle durumlarda şöyle bir söylenti var. Aytılan babaysa erkek evladıda yapabilir, ayrılan kadınsa kız evladıda yapabilir.
    Bu düşğnceyi savunan kişi etrafında duyduğu veya gördüğü bir kaç ilişkide örnek vererek bunu kanıtlamaya çalışır.

Bu düşğncenin aksi daha çok yaşanmıştır. Anne babasınayrı olan kişiler kendi ailelerini daha çok koruyup daha çok sahip çıktıklarını düşünüyorum. Çünki yaşadıkları kötü örnekler en yakın bildiği kişilerdir.

1|0
    0|0
  • Ön yargı bu hayatta gördüğüm bir çok insanda olan bir şey anladığım bir diğer şey ise ön yargının iyi olmadığı kızın ya da erkeğin ailesine yaşadığı hayata göre onu yargılamak yanlış her zaman karşımdaki insan ne yapmış olursa olsun ne yaşamış olursa olsun onu tanımaya ve anlamaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Önemli değil benim için. Annesi babadı ayrılmamış olup her gün şiddet kavga gürültü olmasından kat kat daha iyidir bence en azından. Babası hayatında yoksa annesiyle tanışırım annesinden isterim sıkıntı yok 😊

1|0
    0|0
  • İnsanlari kendi elinde olmayan seylerden oturu yargilamam, beni tek ilgilendiren sey bilerek ve isteyerek yaptiklaridir

1|0
    0|0
  • Yani bu nisanlılık suresindeki surec devreye girer..
    Karsndaki kisiyi iyi tanmak guvenmek onemli ailede onemli ankete oy vermedim..

1|0
    0|0
  • Ailesi ayrı olabilir biz aile oluruz

1|0
    0|0
    • Supersin 👏👏 ama işte bazilari diyorlar onun babasi annesi ayri iste kim givenir ki sana aile kurmak icin vs..

• Genelde her insan bir olmaz, bilimsel olarak yaklaşmak gerekirse aile ortamı olmadığı için ileride iyi bir aile bağı kuramayabilir ne bilim baba şevkati görmemiştir aynı şekilde çocuğuna da gösteremeyebilir, olumsuz bir aile yaşantısında çözüm üretmek yerine, ayrılmayı düşünebilir çünkü örnek olarak annesi ile babası ayrı gibi, kişinin bunun bilince de olup kendini yetiştirmesi ile alakalı bence

0|0
    0|0
    • Evet ama mesela bu sevgiyi yinede dedesinden dayisindan teyzesinden gormus ise

• resmi ayrı değillerse sorun değil işi gereği duruyordur ailesi için çalışıyordur sorun yok

• Yok ayrilar bosandilar yani ama babasi destek olacagina ne nafaka oduyor ne onlarla yasamiyor gormuyor kizinida

• Tabiki ailele çok önemli ancak durum böyle biliniyorsa kızı alırım kalanı ilgilendirmez

1|0
    0|0
  • Bir kizi sevmissem gerisi beni alakadar etmez.1 kisiyi sevdim o ise...

1|0
    0|0
  • kızi tanimak ve kafaların uyuşmasi onemli ailesinin sorunlarina gore yargilamamak lazimdir bence

1|0
    0|0
  • Ben kizi alirim bananey

1|0
    0|0
  • Kız eğer sevip bana sadık kalıyorsa o zaman ona göre hareket ederim

1|0
    0|0
  • Herkes benimle aynı düşünce derneği bu konuda

1|0
    0|0
    • Vallah oyleymis demek ki 😊😊sen zaten anladin neden bu soruyu sordugumu 😉😉

• Ya destek demiyelim kenime güvenim var güçlü bir kızım. Ama birtek benim güvenmemle olmuyor. Çünkü evlilik tek kişilik birşey degil diyerin fikride önemlidir

• Evet doğru 😀

• anlaşabiliyorsak ailesinin durumuyla ilgilenmem. sonuçta onun elinde olmayan durumlar

1|0
    0|0
  • ailesinden bana ne kime ne önemli olan kızın görüşü yapısı vs. ...

1|0
    0|0
  • boyle kizlara zafim var tam tersine ona yanlis yapanin damarini sokerim.

1|0
    0|0
  • Tam tersi daha çok bağlanır sahip çıkarım her sevgiyi yaşatırım ona.

1|0
    0|0
  • aile kurmak icin bu tur etkenler sorun olmaz onemli olan o kisilerin birbirini sevmesi

1|0
    0|0
  • Eger annesini babasini kiz ayirmamissa bir sucu olamaz :)

1|0
    0|0
  • aile önemli benim için..

0|0
    0|0
    • Ama kiz masumsa ailenin icin. Belki cok evlebmip tam tersine bu durumu yasadigi icin tam tersine tecrubeli davranip herseyi yaparsa kocasiyla iyi gecinmek icin filan nereden biliyorsun?

• O kizda tam tersine ailenide cok seviyor annene kendi annsiymis gibi davraniyor vs..

• e öyle davranıyorsa sorun yoktur ozaman, zaten ailem de anlayışla karşilar :)

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç kimse isteyerek seçmez heralde böyle bir şeyi önemsemem karakterine odaklanırım

1|0
    0|0
  • Ailesiyle hiç alakası olmayan bir sürü insan tanıyorum ben birini ailesine göre yadırgamamak ya da güvenmemek lazım önemli olan o kişiyi en iyi şekilde tanıyabilmek

1|0
    0|0
  • tam beni anlatmışsın. Bu bir sorun mu ki bilemedim. şu an aklıma kötü şeyler geldi. Ya evlenecgm kişi bunu sorn ederse. İçime kurt düşürdn gece gece

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;