Beyler bu sorum daha cok size olacak?

Gizli Üye
2yillik bir iliskim vardi ve bitti aylar sonra bana tekrar yazdi facebookdan instagram heryerden surekli takip ediyormus beni bana yalvardi lutfen tum erkekleri sil dedi sen silersen bende her istedigini yaparim dedi. Ben once silmek istemedim baya sinirlendi dedim ozamn sende tum kizlari sil hemen sildi. Istedigm tum herseyi saniyesinde yapti. Bana surekli kimseyle beraber olamazsin senin evlenecgin kisi benim bunu aklina sok diyordu. Sonra bana yine mesaj atti seninle yasadigm hersey cok guzeldi falan diye bu icip icip bana siir gbi sozler yaziodu bende sordum neden icip icip bana yaziyosun diye 'raki her nekadar yenide olsa akla hep eskiler gelir' gbi bir soz soyledi tam hatrlamiyorum. Deli gbi asigim sana hala cok seviyorum dedi. Neyse bununla geri konusmaya basladik aradan haftalar gecti hic gorusmedik. Beni ozledinmi diye sordum cok degil dedi. Seni bikac defa gordum dedi. Beni ozlemedin oylemi? Dedim. Kokunu sesini herseyini unuttum senin dedi ve bu ozlemekten cok daha kotu dedi. Peki beni gordugunde ne hissetin diye sordum. Hicbirsey hissetmedim sensizlik kanimi dondurdurmustu dedi.. bunlari diyen insan nasil asik olabiliyo anlamis degilim hem okadar sahipleniyo benimle konusmadan yapamiyo ama ozlemedim diyo resmen? kafayi yicem sizce beni seviyo mu sevmiyomu?
Beyler bu sorum daha cok size olacak?
5
2
Görüşünü yaz