Aklınız nerede a dostlar ?

Merhaba -ash-,

Yazdığın Cevap(506107) site yöneticileri tarafından kaldırıldı.

Kaldırılan Paylaşım: senin hayatından bize ne ki :/

Yazdığın Cevap(506107) uygunsuz içerik nedeniyle kaldırıldıysa ve aynı Cevap(506107) tarafından tekrar siteye gönderilirse hesabın dondurulabilir.

Efenim genelde yazı bölümünden paylaşırdım bu tür şeyleri fakat durum aylardır malumunuz.Gün geçmiyor ki sitede sıkıcı bir sansürle karşılaşmayalım.Neyse fazla uzatmadan konuya geçeyim ;

link sorumuz burada arkadaşlar.Yani cevabım konuyla alakalı, kaba bir üslupla da olsa insanların kendi kararlarını vermesi gerektiğini vurguladığım bir cevaptı.Bana doğru gelen buydu.İlginç bir şekilde kaldırılmış fakat takıldığım nokta o değil.Bir sonrakine bakın lütfen yani şu anda olana ; gayet argo soruyla hiçbir alakası olmayan bir paylaşım.Az sonra da kaldırılması muhtemel olduğu için linkle de desteklemeliyim ( link ).Bu neden kaldırılmadı ? Hadi mod balonuyla oynarken yanlışlıkla sildi diyelim.Buna en son site adminleri karar vermiyor mu a dostlar ?

Şimdi " ks işte ne bekliyorsun ki " vs şeyler söyleyecek arkadaşlar vardır mutlaka ; yaklaşık 1,5 yıldır sitedeyim bu tür şeyler onlarca defa başıma geldi.Bu sefer susmak istemedim.Olay bundan ibaret.Bu soru da kaldırılabilir ki sansürü vurguladığım şu durumda pek şaşıracağımı söyleyemem.

Soru nerede diyecek olanlara da şunu iliştirmeliyim hemen ;

Sansüre karşı sizin tahammül sınırınız nedir ?

Susup kabullenirim mi diyorsunuz yoksa sesimi çıkarmazsam çatlarım mı ?

Haydi oylamaya sunalım.

Not ; 6 ayda bir soru soruyordum fakat geleneği bozdum, üzgün değilim.

Not2 ; Alakasız cevaplar da kabulümüzdür, düşüncelerinizi esirgemeyin.
Dünya yansa umurumda olmaz, sesimi çıkarmam bana ne.
A seç
Ben sevmem böyle şeyleri tepki vermezsem çatlarım.
B seç
Ash seni siteden niye atmadılar hala ?
C seç
Okumadım bile kesin yine saçmalamışsındır.
D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Aklınız nerede a dostlar ?
18
8
Görüşünü yaz