Eski sevgilimle ilgili bakar mısınız?

5 ay boyunca birlikteydik. Ilk sevgilimdi. Sonra onun gecmisinden bir sey acıldı. Baska bir kız mevzusu ben dayanamayıp ayrıldım. Sonra benim özel ders verdigim lisede biri var. Bende unuverste ogrencisiyim. Çocuk rica etmisti gidip bir kafede calıstık. Arkadaslarından biri görmüş ona haber vermiş. Sevgili yapmışsın hayırlı olsun diye mesaj attı. Ilk mesajı gordugumde eve gidiodum ve sarjım bitmisti cevap veremedim. 2. mesajı atmıs sendende bu beklenirdi diye. Tesekkurler dedim. Sonra aradı açmadım. Mesaj attı birsürü. Cevap vermedim. Ayrıldıgımız zaman ben ona ayrılmak istiyorum dedigimde direk tamam ayrıl demisti. Bende onun beni sevmedigni dusunmustum. Ama Şu an yaptıgı sey baya kafamı karıstırdı :(

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyor ve gözune girmeye çalışıyor kısaca seni kıskanıyorr değerlendirmek istersen o dünden rağzı.. elinin altında şu an

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaçan kovalanır

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41
  • Bilmeden etmeden "senden de bu beklenirdi" diyen, seni etiketlemek için fırsat kollayan birisi kafanı karıştırmasın bence

0|0
    0|0
  • Hazmedemedigi icin cvp vermeuince hepten sinirlendi bu sevgi belirtisi değil

0|0
    0|0
  • ahahahaha devam et bu tavrına. yakında sana yalvaracak :)))

0|0
    0|0
  • Kıskanmış

0|0
    0|0
  • Yerine baskasini koyamamis garip

0|0
    0|0
Yükleniyor...