Sizce sogumuşmudur nişanlim?

Nisanlimla 5 6 gündür ufack tartismaya küstük aramiyor görüsmüyoruz arada olurdu böyle hergün görüşüyoruz normalde ama sanki bu sefer daha farkli gibi ayrilik açısndan degilde sürekli tartstgmz için mesafe koymak gibi bisey oldu sanirim çildiriyorum ama yine de arayasim yok acaba o nasıl duruyordur sogumuşmudur normalde hç duramaz ne yaptm ne ettim nereye gittim kiskanctr haber almadan durmaz simdi nasl duruyor?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oda duramiyordurda gurur işte.. oda sen gibi dusunuyor

0|0
    0|0
    • Normalde de gurur yapmazdi iste ama artik oda yapiyor ne olucak böyle o aramaz ben aramam ayrlmak zaten yok iki taraftada zaten deli gibi seviyoruz

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Baskasına var acaba

0|0
    0|0
    • Öyle karı kız ayaklari yoktur işnden strestli oldugu için bende üstüne geriyor muşum onu seni çok sevmesem çekilcek gibi deglsn diyo biseyde yapmyorum

• İlişkide inat gurur iyi bir şey değildir yok ben aramam o arasın ne demek?

0|0
    0|0
    • Ama sinir oluyorum ya ufacik seyde görüsmemekte neymis ya

• Aslinda biktrmiyorum stresi cok en ufak sey ona bunaltiyorum gibi geliyor kendi yaptgna bakmaz ama bakkala bile gidemezsn derecesnde kıskanc

• Öyle gerekiyor bende öyleyim modern çağın altın ib. nelesmenin luzumu yok sen bayanın ait olursun o erkek sahip olur

• sorun neydi

0|0
    0|0
    • Yani öyle kesin bisey yok mesela ufak biseye tartsiyoruz eve birakiyo arabadayiz ya o büyüyor büyüyor tamam görüsmeylm ayrldk bitti diyorz ikimizde artik kim ararsa günler sonra

• Çok özledim ama mesajda atmam artik tak etti küs barıs merakindan bizim mahallden geçiyor arabayla o beni görmdi ben gördüm gene de aramiyor

• ayıp ediyomuş gerçekten

• ona küçük süprizler yap

0|0
    0|0
    • Ona dünyalari da yapsam son zamanlarda artik en ufak tartşmada görüsmemeyi tercih ediyor çıldırtyo beni ama bende aramam yine o aricak ama yazik deglmi nerdyse 1 haftadir boş yere sesimizi bile duymuyoruz

• ihşallah olursunuz

• Insallah ya

Benzer Benceler

Yükleniyor...