Kızlar, Sevgilimin soğukluğu?

Kiz arkadasim cok yogun calisan bir insan ancak oncedende yogun calisiyordu ama bana vakit ayirabiliyordu. Aramizda 500km yol var. Ayda 2 3 gun gorusebiliyoruz ancak son yanina gidip geldigimden beri ona attigim fotograflar , yazdigim yazilar havada kaliyor. Onceden bunlarla mutlu olurdi simdi rutin bir sekilde "gunaydin sevgilim vb" kelimeler kullanip rutin iliskimizde devam ediyoruz. Geceleri yatarken adam akilli konusabiliyoruz o da 4 dk cunku gece 1de konusuyoruz uykusu geliyor (!) Ne yapmaya calisiyor sizce?

Sevdigini soyluyor falan ama amaci ne?
Ona sorsam yogunum ben de falan da filanda duyuyorum. Whatsapp mesajlarima cok bakmiyor genelde ben ariyorum onu coo aramiyor.
Isten cikarken ben ciktim hayatim diyor aramiyor
.

Cok uzuluyorum anlam veremiyorum tavirlarina insan ne kadar yogun olursa olsun sevdigine vakit ayirir.
Bunu ona nasil tasiyabilirim. Cunku ne zaman bir sey hakkinda konusmak istesem konuyu saptirip sacma yerlere getirip tartisiyoruz.

0|0
1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyo ama sıkılmış olabilir biraz değişiklik yap ya da gerçekten yorgundur kadınlar yorgun olunca umursamaz ve ilgisiz olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...