Kendimi hiç bu kadar aşağlanmış hissetmemiştim sevgilim tarafından?

bugun arkadaşlarla cafeye geçtik oturuyoruz erkek arkadasım dedigim şahıs okey oynayalım dedi bende oynamak istemedim kız arkadasımda istemedi sonra arkadasımın sevgilisinin abisi satranç getirdi aa ben severim dedim cocukla oynamaya basladık suratı düştü sinirlendi sonra gencler biz kalkalım artık dedi cıktık çarsıdayız bana sen cok kolpasın senin gibi insan görmedim diyerek bağırmaya basladı ne oldu dedim bana işte ben okey oynamak istedim sen gittin satranc oynadın dedi ne var bunda dedim bişey yok tabi bu saatten sonra s.. mde degil bilmem ne diye küfür etmeye basladı bende önden yürümeye basladım sonra kalabalık herkesin içinde bana bagırmaya basladı dayak mı yemek istiyosun dedi kafama vurdu o kadar kötü oldum kii sesimi cıkarmıyorum korkudan yuzume bak diyerek bagırmaya basladı orda korkuluklar vardı oraya tekme attı herkes bize bakıyo filan rezil oldum rezilll kendimi cok kötü hissediyorum ben nasıl ayrılcam bundan basımın belası olur diye korkuyorum :(

0|0
1316

En İyi Kız Görüşü

• ayrıl ayrılacaksan ona lafım yokta.. objektıf ol simdi, bişi sorucam..
    okeyı oynamak isteyen sen olsaydın o istemeseydı sonra arkadasının kız kardesı gelseydı onunla satranc oynasaydı ^ha kocuma ne güzel de satranc oynuyor benle okey oynamadı ohhh sefası olsun^mu derdin?
    tepkisi abartı olmus cocugun ona lafım yok, ama sende sucsuz degilsin.

0|0
    0|0
    • Ya oyun la alti ustu yanindasin da yani flortlesmiyor

• alt tarafı oyun ne var bunda beni insanların içinde bagırıp vurması cok mu iyi dogru mu yaptı

• yo ben iyi yapmıs demedim tepkisi abartılı hakkı yok dedim.
      ama sende sucsuz degilsin diye de ekledim.

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin içinde cidden kafana yapıştırdı mı yumruğu sende bişey yapamadın öyl emi. Bu çocukla cinsellik yaşadın mı peki?

0|0
    0|0
    • hayırrr

• üüüfff yorum yapma sen kardeşş yaaa

• Yok cidden üzüldüm. Sen o kadar emek ver süslen püslen sevgilimle buluşam diye gelin güvey ol annenden izin al buluşmak için. Oda gelsin kafana yapıştırsın bide seni bozsun herkesin içinde.

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1215
  • Nasıl değil bırakmadığın sürece bu yaşadıkların sürekli tekrarlanacak başka hallerde karşına cikicak.. Bir erkek bayan el kaldırabilI yorsa ondan sen seni ilerde mutlu edebilicek deli gibi sevsede bir şey bekleme. Cani nida sıkma çok şükür karakterini sana olan değerini başında belli etmiş.

0|0
    0|0
  • Bu erkeklik sifatini kaybetmis kisinin default hali ise evlendiginizde nasik olur orasini tahmin bile edemezsin, bir an itilmis ile kakilmis geldi aklima. Kopek herif yolun ortasinda bagirmak nedir, bir kiza vurmak nedir. Toplum nasil yozlasiyor ya nornalde oracikta seklini semalini yamultmalari lazimdi.

0|0
    0|0
  • Sen böyle korkarak onun altinda ezilmeye devam edersin
    O da ztn korktuğunu görerek ve bilerek bu cüreti kendinde buluyor
    O yüzden ondan korkmadigini göster ve onu istemiyorsan daha fazla kendine eziyet ettirme ve yolunu ayir

0|0
    0|0
  • Sen haksızsın 😂 Neden mi? Çünkü erkek denen yaratık gurur yapar böyle şeyleri onuruna dokunmuş hele bir de gidip başka bir erkekle oynamışsın 😂 Ya sevgilinle de oynayacaktın ya da onla oynamadıysan onun karşısında başka bir erkekle de başka oyun olsa dahi oynamayacaktın 😉

0|0
    0|0
    • senin gibi kızlar oldugu sürece bizler hep böyle dayak yiyip hor görülmeye devam ederiz niye mi cünkü erkekleri yetiştiren kadınlardır bu kafa devam edin

• Yapma ya 😂 Sen devam et tatlım hayat senin sevgili senin bize sorupun kadarına göre yanıtladım 😉

• SENİ POLise verebilirim dersin sen nasıl böyle bişi yaparsın itin oğlu dersin amcam polis ayağına ayrıl işte

0|0
    0|0
  • Erkeeeeek :) işte ben hiç üzülmüyorum size bu çocukla sevgili olan sensin herşeyin bir bedeli var ve ödeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Bu ne ya tanımadan arkadas olmadan nıye bırlıkte oluyorsunuz? Magandaya bak ya. Ailenle bu durumu paylas hıcbısey yapamaz

0|0
    0|0
  • O erkekciği alıp ağzını burnunu kan getirene kadar kırana kadar dövmek lazım

0|0
    0|0
  • tepkisi abartının üzerinde olmuş
    senin kararın ama ayrıl derim şiddet küfür her şey var

0|0
    0|0
  • Ayril bekleme ne demek vurdu ne zannediyor kendini beyinsiz

0|0
    0|0
  • Adamı çok kırmışsın ama, karşılık vermeseydin keşke. Yalnız vurmaması gerekirdi oda ileri gitmiş.

0|0
    0|0
  • böyle serserileri kalbinize soka soka severken birkez daaha düşünün..

0|0
    0|0
  • hakaret et bikaç kere. o kendi ayrılıp gider. merak etme.

0|0
    0|0
  • Sevgi yok korku varsa , umit yesermez

0|0
    0|0
  • Yol ver hiçbir şey yapamaz.

0|0
    0|0
  • Beyler toplanın kavga var zibidi dövcez :D

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin hiç bişey yapamaz yaa o kim

0|0
    0|0
  • Karakterine bakıp ilişki kursaydın böyle olmazdın

0|0
    0|0
  • Bas tekmeyi sonra daha çok uzulursun

0|0
    0|0
  • Peh kıskançlık krizine bak... Tedavi şart

0|0
    0|0
  • Serrrefsiz herif ya

0|0
    0|0
  • Sikayetçi olsan hapiste çamaşır yıkardı

1|0
    0|0
  • Yuh mk sen kmsin nan okey girsin sana

0|0
    0|0
  • amannnn boşver be unut gitsin

0|0
    0|0
  • Naparsan yap kurtul omanyaktan

0|0
    0|0
  • Ruh hastasıymış direkt ayrıl

0|0
    0|0
    • Ama ben çocuğun yerinde olsam sana tepkimi seni terkederek gösterirdim

• keske öyle yapsaymıs ama ben yaptıgım seyde hata görmüyorum cünkü alt tarafı oyun ben aldatmadım yanında oynadım ayrıca

• Nasıl ya kız herkesin içinde benim oynayalım dediğim şeyi oynamak istemeyecek sonra ordan birisi çıkacak hemen atlayacak onunla başka oyun oynayacak bende orada süs köpeği gibi oturcam anında tekmeyi basardım tabi bu sana el kaldırmasını doğru yapmaz hıyarın orası ayrı

• kızlar salaksınız ya :D

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...