Çok kıskancım bunun üstesinden nasıl gelirim?

Sevgilimden sırf kıskançlığım yüzünden ayrıldım onun başka bir kızı takibe alması bile beni deliye çeviriyor elimde değil kendi kendimi yemektense ayrılmayı tercih ettim sizce bunun üstesinden nasıl gelmeliyim?

1|0
614

En İyi Kız Görüşü

• Sorun nedir güven mi yoksa her aşk ilişkisin de güvensizlik çekmen mi ve ayrıca sorman gereken güven karşı taraftan kaynaklı ise neden o ilişkiye adım atıyorsun ama güvensizlik senden kaynaklı ise bunun sebepleri üstünde durmalısınız

0|0
    0|0
    • Bendeki güvensizlik karşı taraftan kaynaklı kendimi paronayak yaptım iyice daha fazla dayanamayıp ilişkimi bitirdim ama sonraki ilişkimde de bunu yaşamak istemiyorum biraz benimde düzelmem lazım oyuzden napıcam bilmiyorm

• Bir süre hayatınıza kimseyi almayın bu kişinin size yarattığı izlenimler ve duygular geçene kadar savaşmayın duygularınız ile izlenimleriniz geçince zaten genelleme yargılarınız da gidcektir

• İnşallah🙏🏻

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskançlık duygusunu birazcıkta olsa güven duygusu tetikliyor. Kıskançlık ne kadar çok artarsa, güven duygusu da ona göre birazcık azalır. Karşıdaki insanın sana o güveni vermesi lazım, yoksa kendiliğinden bir insana güvenemezsin.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

513
  • Kıskançlık duygusuna sahip değilsin canım, o sana sahip. Malesef bu karakter özelliği. Aşırı güven duygusu olsa bile kalbin sinirden mutlaka sikisacak

1|0
    0|0
  • Can çıkmadan huy çıkmazmış bu çok kötü bir huy, içinde öyle bir niyet olmayan adamda bile merak uyandırır yasak olana karşı. Kıskan tabi ama belli etme. Arada ufaktan şakayla karışık ihtar ver geç. Olmuyorsa daha az çapkın, boynu yerde, uslu, iyi aile evladı mülayim bir sevgili bul 😌

0|0
    0|0
    • E öyle diye kabul ettim zaten Diğer yaşadığım ilişkilerde çapkınlık konusu yüzünden çok problem yaşamıştım artkk tahamülümde kalmadı sanırım nekadar üzülsemde gözümü karartıp bitiriyorum

• Ustesinden gelemezsin bende senin gibiyim bosver kendini degistirme onlar kendini degistirsin sevgilisi varken kizlarla takiplesmeseymis

1|0
    0|0
  • Resimdeki siz iseniz tesetturlusunuz. Sizin gibi tesetturlu bir kizin sevgilisi nasil oluyor biraz izah edermisiniz?

0|0
    0|0
  • kıskanınca ne hissediyosun seni tetikleyen kontrol edemediğin duygu neyse onu bulup üzerinde çalışmalısın

0|0
    0|0
  • bir bak bakalım ay burcunda akrep mi var?
    çok dert etme böyle şeyleri sevenlerde var

0|0
    0|0
  • Leame bes takibe aldığı içiiin. Bu kadar kolay bitmemeli aşklar

0|0
    0|0
  • İşin zor

1|0
    0|0
  • Huyun bu, değişeceğini sanmam.

1|0
    0|0
  • Aşırı kıskançlık güvensizliğin belirtisidir.

0|0
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • gelemeçssin

0|0
    0|0
  • puf seven kıskanır ne dert ediyon

0|0
    0|0
  • Kelin ilaci olsa misali

0|0
    0|0
  • kıskanmayacaksın güvenmeyi ögreneceksin bu kadar

0|0
    0|0
    • Güvenmiyorum

• 3 5 ay çok ozaman ben bile soğur yeni sevgili yaparım hayırlısı olsn ya

• ama bir dönsünde diyosun o istek var kendine bile açıklayamıyorsun (:

• Seven kiskanir ama asiriya kacmadan

0|0
    0|0
  • ilaş kullan tedavi ol

0|0
    0|0
    • Okadar değil kendime güvenim olmadığından değil karşıdaki insana güvenmiyorum ben oda beni bu denli kıskanç olmaya itiyor

• grlemezsin gelirsen onu başkası gibi gör bak yani senin değil o bunu hisset

0|0
    0|0
Yükleniyor...