Kendimi yalnız ve kötü hissetmeye başladım napıcam?

Geçmişte aşkı yaşadım, uzun süre sevdim ve yakın zamanda hissileştim. Her şey daha güzel gibiydi.
Yeni biriyle tanıştım, tamamen arkadaşça konuştuk ancak onu tanıdıkça ruh ikizimi bulmuşum gibi geldi. Tamamen aynı değildik ama aynı doğrultudaydık. Düşünceleri benimkilerle çok uygundu. Yakın arkadaşlarımda, aşık olduğum kişide dahil kimse bu kadar yakın gelmemişti. Birinin kalbini direk kendime çok yakın buldum. Ancak sevgilisi var ve gitti. Benim ondan etkilendiğimi vs bilmiyor. Üzülüyorum bu aşk değil ama çok etkilendim. Hislerim kuvvetlidir ilk tanıştığımız andan itibaren hep bir garip bir şey hissettim. Ben bugüne kadar öyle bir duyguyu başka kimsede yaşamadım. Yapacak bir şeyim yok sadece dua ediyorum.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj atabilirsin :D

0|0
    0|0
    • maalesef bu mümkün değil

• boş koy gitsin herkes hayatına bakar tabi sende kendi hayatına takma olayları bu kadar tek tarflı sevme hiç hoş değil kendine yazık edersin

• teşekkür ederim efendim :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Aşk iyi bişey değil zaman kaybı ugrasilmayacak kadar kötü insanlar var ben uzak duruyorum en güzeli boyle daha mutluyum.

0|0
    0|0
    • aşk iyi bir şey değilde etkilendim işte

• Alısıyorsun film izle

0|0
    0|0
    • biliyorum tabi alışıcamda niye hep gidiyorlar

• Olaya yanlıs bakiyorsun egerseni gercekten sevmiyorsa kalmasının hicbir faydası yokeskiler gitmeli ki gercek olana yaklasabilesin

• en güzeli

0|0
    0|0
  • Hayırlısı diyelim zor bir durum

0|0
    0|0
    • aşık olmak istemsizceydi ama bu da başka bir şeydi

• Zamanı gelince...
      Ne diyim zor

• yorumunuz için teşekkür ederim

Yükleniyor...