Arkadaşlar lütfen yardım edin?

Kız arkadaşımla 8 aydır beraberiz. Benim kendimce hatalarım yüzünden ilişkimiz hep son anda kurtuldu ve beni yaptığım bir hata yüzünden terketmek yerine affetti. Bende söz vererek herşeye sıfır bir sayfa açtım. Onun güvenmesi için bir çok istediği şeyler yerine getirdim.

fakat dün akşam beraber sinemadan sonra ayrıldık ve bana eve gideceini söyledi. Ancak eve gitmemiş bana evdeymiş gibi yazıp çizdi. Bende inandım ablasının geleceğini ailesiyle zaman geçireceğni söyledi. Bende inanmışım kendimce az önce bir arkadaşının profil sayfasında dün akşam bot partisinde çekildikler resmi gördüm. Resmi gördükten sonra kaynar sular döküldü başımdan. Bende whatsapta iki bir şey yazdıktan sonra çıkış yaptım. Bana yaptığım hatalar yüzünden bunu yaptığını söylüyor.

Sonrada beni sevdiğini ve doğru karar almam için beni kendimle başbaşa bıraktığını söyledi. Ben hiç bir şekilde cevap falan vermedim sizce ben ne yapayım ne gibi karar alayım nolur bana yardımcı olun şu an içim acıyor. Ne yapacagimi bilmiyorum empati kurup cevap atın nolur 😑😑
Güncellemeler:
CevAp?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Hiçbirşey yapmayacaksın başka kizlara yoğunlaş senin hatalarıni yüzüne vurarak böyle bişe yapamaz.

0|0
    0|0
  • Bırakma sev sadece ve bir da dürüst olmasını söyle

0|0
    0|0
    • şu an içim çok daralıyor bitik durumdayım ya bir yandan gözüm korktu diğer yandan napacaimı bilmiyorum 😪

Yükleniyor...