Marketteki kasiyer kıza vuruldum ve hayatımda ilk defa bir kızdan hoslandım, bunu ona nasıl söylebilirim :)?

Evet arkadaşlar 22 yaşındayım bugüne kadar ilk defa bir kızdan hoslandım hatta aşık oldum diyebilirim.
2 gün önce marketten bişiler aldım kasada ödeme yaparken kafamı kaldırıp gözlerinin içine baktığımda öküzün trene baktığı gibi baka kaldım :) ve bir şekilde iletişime geçmem lazım ama nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bilmem farkında oldun mu ama o almadığın fişelerde kasiyerlerin ismi yazıyor şok markette iki kasiyer olur ve diğer kasiyerin ismide olabilir o kasalar o kişilerin ismine açılır git fişlerini al sonra sosyal medyalardan aramaya basla direk gidip açılman saçma olur bu kıyağımı da unutma :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• selam yavrum ben akvaryum de djnjfsnk süekli o markete git göz aşinalığınız olsun zaten sonra merabalaşırsınız merak etme

0|0
    0|0
    • Gidiyorum zaten 2 günde 2 yıl yetecek kadar erzak stokladım evde :))

• Demiyecekmi son model arabaya biniyorsun markette kasiyerlikmi yapacaksın.
      Gerçi garibanın biriyim aslında :D

• o zaman seviyorsn aç konuş knk ne diim dhısujdk

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Yavrum gel kasadaki paraları da alıp seninle aşk yaşayalım de iki heyecan birden kesin kabul eder :)

0|0
    0|0
    • Yavrum kelimesini söyledikten sonra kız ürküp istanbulu terketmesin :D

• Ben silivride yaşıyorum ama işim isfanbul bağcılarda markette bagcılarda :)) sen nerdede yasıyorsun? :)

• Tüh ya uzaksinn baya ben sancaktepede oturuyorum

• Hardal al, 2 saat sonra bu bozuk diye geri götür

0|0
    0|0
    • Değişirse olumlu değişmezse olumsuzmu :))

• Belkide hiç hoşlanmayacağı şeyi yapıcam allah sonumu hayır etsin :D

• Denemeden bilemezsin :D

• sakın umuda kapılıpta onun peşinden gitme

0|0
    0|0
    • Yok kimsenin peşinden gitmem de yani en azından şansımı denemek istiyorum çünki ilk defa bir kızdan hoslandım diyebilirim.

• Belki sevgilisi vardı hangi market

0|0
    0|0
    • İnşallah yoktur
      Şok market

• Yav bende dedim yerde gökte ararken ka de buldum :D

• Yanlıs yazdım :D gökte ararken ks de buldum olacaktı :))

Yükleniyor...