Ne yapmalıyımmm? Ara mı versek?

Erkek arkadaşımın beni sevdiğinden eminim, ben de onu seviyorum, 6aydır çıkıyoruz ama nerdeyse her gün kavga ediyoruz boş sebeplerden, ayrılalım diyoruz ayrılamıyoruz ayrı kalamıyoruz, birlikte olalım diyoruz onu da yapamıyoruz kavgalardan ikimiz de yorulduk.
Ara verirsek soğukluk girer geri dönemeyiz diye de korkuyorum ne yapsam?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• böyle devam etsin çok kafaya takma bir gün zaten bitecek. siz sadece farkında değilsiniz. soğuma çizgisi diye birşey vardır. Böyle sıcaklık ölçer (barometre) gibi birşey. he işte o sürekli artıyor kavgada. Onu beslemesseniz sevişmeyle güzel şeylerle birlikte gidilen tatillerle. alınan hediyelerle ki bu köpek bile olabilir. güzel bir muhabbet kuşuyla o kuş 2 hafta sende 2 hafta onda kalabilir ayrı yasıyorsanız. ya da 1 aylık sureclerde ona kelıme ogretırsınız her seferınde nebıleyım boş boş kafelere gidip yiyişmek sonra telefon karıstırıp kavga etmek deıl mesele kapatın tum sosyal yerlerı. hayatınızı yasamaya baslayın. çıkın dağa yuvarlanın beraber. yorulunca nefes alın. gelecegınızı planlayın en guzel sekılde ve ortak sekılde. mutlaka ortak yön bulun düşünün güzel güzel sonra gıdıklayın birbirinizi. arada dalga geçin abartmadan. sevin kısaca birbirinizi ki o barametredeki civa dipte dursun. arada kavga cıksın bayagı bır yukselsın sorun degıl. nasılsa 0 a ındıreceksiniz... ama bu sekılde olmaz.. o barometre ne kadar uzun olursa olsun patlamaya mahkumdur

1|0
    0|0
    • ara verelim diyorsunuz ya atın gururu kenara ya sen ya o atsın. hiç bir hükmü yok gururun. Aniden çıkıver karşısına güzel en sevdıgı tarz neyse hatta fazlasını suprız olarak hazırla... hayatı niye zindan ediyorsunuz kii :) . . git bir pansiyon otel tut. kız basına. donat odayı en sevdıgı ıckıyle ya da herneyse. seni cok sevıyorum de. ben evlenmeyı dusunmedıgım bırıyle zaten beraber olamam de. güvenmedıgım bırıyle beraber olamam de. Ulan bunları yapamıyosan zaten ayrılın aqqqq sevgili olmak evliliğe giden adımları atmak sizin neyineze he? siz kimsiniz

• Çok çok haklısın.. Mutlu olmayı hakettiğinizi düşünüyorum:)

• İnşallah ben bir atanayımda hayırlısıyla başka bir prüz yok :) iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. ve mutlu olmanı isterim. Anlayışlı birini bulmanı ve mutlu olmanı isterim bak buralara üşenmeyip giriyorsun çareler arıyorsun. Hassaslığını gören ona göre davranan insanlarla olmanı isterim... şu an başka birinin yaptıgı bır esprıye dahi guluyor olabılırdın. ama duyarlılıgı tercıh edıyorsun bunu goren bırını bulmanı isterim.. takma kafana dünyada onsuz olmaz dedıgınle bıle onsuz yasarsın onun olmadıkca. bir kez karar verıceksın. onuda içini görenden yana karar kılmani dilerim. görüşürüz aşkla kal.

En İyi Kız Görüşü

• Ara vermek diye bir saçmalık yok ara verirsen biter

0|0
    0|0
    • İşte ben de ondan korkuyorum, ama böyle de iyi değiliz ne yapsam da düzelsek hiç bilmiyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

39
  • Soğukluk girme olasılığı cok yüksek bence yani sonucta naptıgını ne ettiğini bilmiceksin ara vermeyin ama sık konuşmayın bence bu benim düşüncem gerçekten yardım etmek istedim sana o yüzden böyle yazdım bence cok sık konuşmayın sıkıldım tartışmalardan de dayan biraz mesaj atma yani 100 atıyosan 50 at ya da 70 zaten o anlıcaktır

1|0
    0|0
  • Ara vermek demek kibarcası ayrılmak benim bildiğim bu

0|1
    0|0
    • İşte uzaklaşırız... Seviyorum ama ben kendimden bile şüphe ediyorum soğurum eskisi gibi olamam diye

• İlişkinizi canlı tutan kavgalar olmasın sakın?
      Bir birinizle deşarj oluyorsunuz belki de

• Aksine ikimizi de çok yıpratıyo, her kavgada ilişkiden soğuyoruz

• Aynıı durumu yaşadım ve daha yeni atlattım istersen yardımcı olabilirim etkili olacağını garanti ederim

0|0
    0|0
  • Eee napcan hergun kavga ile hayatmi gecer kararinizi verin bian önce canımı sıkmayın

0|0
    0|0
  • Ayrilin bence

0|0
    0|0
  • Ara verin bence

0|0
    0|0
    • Araya mesafe soğukluk bir girdi mi eskisi gibi olunduğunu da hiç görmedimki korkuyorum ondan

• bırak gi, tsin

0|0
    0|0
  • Ayrılın sonra boka sarıyor yaşadım

0|0
    0|0
  • O ilişki bir halt olmaz hiç

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum bazen, ama ayrı kalamıyorum. Ayrılalım dedik olmadı oturup karşılıklı ağladık mal gibi. Eninde sonunda biticek gibi ama işte seviyoruz bir umut..

• Benim ilişki fark yok her gün kavga bitiyor ben busefer bitirdim ama tabi oda artık benim için özel değil nasıl diğer kızlar çıktıysam oda onların kategori giriyor artık 👊👊

• İşte bunlar hep aşk

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum. Bide yalnızım bu aralar bütün arkadaşlarımla aram kötü depresyondan çıkamam korkuyorum

• Yeni birini bul o zaman

• Ovvv şunu diyim 1 2 ay sonra ayrilcaksiniz hatta kısa bir zamanda sen oğlani kıracan nerden çıkardım bunu buraya sorduğuna göre ciddi ciddi dusnuyorsun ki bunu sen teklif etmisin heralde sevgilinde tamam demiştir ama içinden diyememistir neyse sonra sen mesaj atacan pişman olacan ama bundan önceki sevgiliye bir göz kirpacan ondan umut bulamiyacan oda unutamiyacak sonra sen mesaj Atacan baktın bu oğlan tamamen sana megilli sonra tekmeyi vuracan çünkü hevesin kalmayacak sonra göz kirptigina tamamen rotayı cevirecen oda sana guvenmiyecek oda sana tekmeyi vuracak oğlan seni unutamiyacak bu arada sende ona donecen mesaj Atacan... Bu arayi kim teklif ettiyse yapacak yani 😊😊

0|0
    0|0
    • Hiç birimiz etmedik daha, ama bence ikimiz de kendi kendimize düşünüyoruz

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...