Arkadaşlar sevgilim tam bir muhabbet ö. zürlüsü bu konuda ne yapmam gerekiyor?

Ben her konuyla ilgilenen muhabbet edebilen birisiyim her insanla da çok güzel anlaşabiliyorum fakat sevgilim çok suskun birisi bu konuda ne yapmam gerekiyor?

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• Muhabbet ozurlu olmak ile suskunluk aynı seymidir? Birseyi bir yapamamak vardir, birde yapmamak istememek vardır. Belki sevgilinin dogasinda vardir cok dinleyip az konusmak? Önce hangisi olduğunu düşün, sonra burada hayiflanmaktan ziyade git arkadaşınla konuş bu konuyu

0|0
    0|0
    • Bu konuyu konustum fakat üstü kapalı söyledim zaten herkese karşı böyle davranıyor birtek bana değil ama ben onunla herşeye göğüs gereriz diye birlikte oldum böyle bir mesele için hayatından çıkıp gitmek istemiyorum.

• Ben pozitif bir insanım inişli çıkışlı ilişkiler sevmem sadece sevgiye odaklanırım gereksiz kıskanclıklar yapmam boş muhabbet yapmam. Bir de ilk o hoşlanmıs o yüzden beni itici bulduğunu da düşünmüyorum

• Ben konuşmadığı diğer insanları kastetmiştim beyefendi

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş insan düzgün iletişim kuramadığı biriyle sevgili olur mu hiç 😄 sırf sevgili oldu diye sevgili yapmayın yaw 😄 her şeyde birbirinizi tamamlayan iyi anlaştığınız kişiler ile sevgili olun 😂😂

1|0
    0|0
    • Kardeşim keşke iletşim kursak da kötü iletişim kursak, insan ilişki kuramayaınca ilişki yaşasak nasıl olurdu diye merak ediyor :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

109
  • Biraz susup mikrafonu ona bırak konuşmaya zorla, zamanla daha konuşkanlşır. Ama senin biraz daha sessiz sakin durman gerekiyor

0|0
    0|0
    • Ben zaten yılışık laubali birisi değilim fakat konuşmasam sonsuz sessizliğe bürüneceğiz

• Suskun kizi bulmussun ne diye konusturuyosun kardesim? :D konusursa daha cok pisman olursun :D

0|0
    0|0
    • Bro kendi benliğimle daha çok konusuyorum bu kadarı da abartı ama :D

• :D :D ozaman bir arastir. Belki sana ilgisi kalmamistir kardesim. Kizlar normalde cok konusur. Garip bir olay seninkisi

• Bro nasıl araştırayım biraz fikir ver :D

• İlgisini ceken konu vardir illaki. Oyle ni konu bulmayi denedin mi

0|0
    0|0
    • Ben kadınların anladığı tüm konuları biliyorum, yorum yapmıyor veya hep konuyu ben acıyorum, kısa ve muhabbeti devam ettirmeyecek cevaplar veriyor. Modadan, erkek mankenlerden bile konuştum daha neden bahsedeyim :D

• Ben öyle birşey hayal etmiyorum diğer erkekler gibi değilimdir de zaten, futbol sevmem, karı kız muhabbeti yapmam, araba muhabbeti hiç yapmam :D

• Bak hele senin kiz meger bu konulari seviyomus :D bunlari da bir dene sen :D

• Sevgilin suskun değil, birbirinizle uyuşmuyorsunuz ve sen konuşturmayı beceremiyosun bu kadar basit. Bitirin gitsin kıza da yazık.

0|0
    0|0
    • Ben herkesi konuşturmayı başarırım kız arkadaşımda bir farklılık var

• Hayır işin kaliteyle bir ilgisi yok bu sorun çözülse acıp Ks'de ki yorumları okutacağım bak çare aradım resmen diye, o günlerimize gülüp geçeceğiz de sorun çözülmüyor

• yoo ben onu demiyorum şahsen arkamdan böyle asker arkadaşıymışım gibi konuşulsam rahatsızlık duyarım
      Neyse hadi iyi çözümler

• elektrik alıyomusun almıyorsan headshot kafaya TErK ver :D

0|0
    0|0
  • zamanla seni cileden cıkarcaktır başımada geldi kardeş insan sinir oluyo

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim hata bende mi diyorum bazen ama yok tek bu kızda yaşıyoruz o yüzden bende olamaz

• belki kız konuştuğun şeylerle ilgilenmiyor, sosyal olarak tatmin edemiyorsundur belki he?

0|0
    0|0
    • Narsistik bir insan degilim fakat her konudan bilgim var muhabbetimden sıkılan daha kimseyi gormedim, kız arkadasım seni dinlemeyi cok seviyorum saatlerce konussan sıkılmam diyor ama yorum yapmıyor muhabbeti surdurecek seyler soylemiyor

• kızın ilgi alanları hakkında konuşunca bile mi? garipmiş seninki

• Suskun sevgili insani hayatdan koparir, zamanla biktirir ve sonunda iliski ölür.. s

0|0
    0|0
  • Onun için böyle demen ne kadar üzücü

1|0
    0|0
    • Evet üzücü fakat çok samimi olsak yüzüne söylerdim bu şekilde tabi espiri amaclı söyledim nefret icermiyor

• Ayrıl gitsin en güzeli.

0|0
    0|0
    • Ya iki çift laf edersin ya da ayrılıyorum mu diyim :D

• O anlatsın sende dinliyormuş gibi yap; )

0|0
    0|0
  • Malesef bu sonuna kadar böyle gider

0|0
    0|0
  • Çok konuşmayanı makbul zaten kardeş 😉

0|0
    0|0
    • Hiç konuşmayanı makbul diye bir söz çıkartırlarsa içim rahat eder kardeşim :D

• Kendisi ile paylastin mi bu sıkintını? Ne dedi?

0|0
    0|0
  • Sana alışınca konuşur o zamanda susturamazsın

0|0
    0|0
  • Ne zamandan beri sevgilisiniz

0|0
    0|0
    • 2 aydır sevgiliyiz

• Acaba seni kendine uygun bulmadı ama söyleyemiyor mu ki bir de ne okuyorsunuz

• Psikoloji okuyorum, neden böyle suskunsun dediğimde karakterim öyle diyor

• Millet suskun arar sen bidi bidi yapanı istiyon 😂

0|0
    0|0
    • Ben boş muhabbet de yapmam muhabbetim gerçekten güzeldir ilk defa böyle birisiyle karşılaşıyorum, yatalak birisini bile muhabbete ortak edecek yapım var ama işe yaramıyor kız arkadaşımda :D

• Bırak da biraz o konuşsun o zmn

1|0
    0|0
    • İkimiz de susalım diyorsun :D

• O hiç konuşmuyormu bilgisi mı yok ya da

• Ayrıl

0|0
    0|0
    • Güzel fikir, böyle yaratıcı bir fikir bekliyordum :D

Yükleniyor...