Sevdiğim insan soğuk davranıyor sizce ne yapmalı?

uzun süren bir ayrılıgın sonrasında dayanamayıp barıştık ilk başta çok iyiydi yine eskisi gibi olmaya başladı ne yapmalı

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Yemin ederim bugun o dediginden bana oldu. Yani eski sevgilim (3sene beraberlik) yillar sonra yazdi. 5 ay konustuk ve son 2 haftadir ilgisiz oldu. Sordum artik sana bisey hissedemiyorum dedi. Sonra ogrendim ki baska birisiyke konusuyomus. Sok oldum. Bence iyice bir arastir

0|0
    0|0
    • ohaaa aynı bende 4 yıllık beraberlik sonra bir anda ayrıldı 2 yıl sonra filan yazdı şimdi 5 ay oldu bir değişti öyle çok sıkmıyorum naparsa yapsın ama başkasıyla da konuşmuyordur inşallah sürekli görüşmüyoruz

• Ozaman dert etme. Madem yogun ondan oyledir. Ama yine de aklinin bir kosesinde bulunsun okuldan biriyle konusabilecegi. Benimki oyle oldu cunku. Okuldan biriyle konustugunu ogrendim.

• bir şeyler olduğunu öyle bilsem ayrılırım zaten kafamı karıştırıyor zaten durduk yere şüphelendirmese zaten çok sorun etmem ayrılsam bir dert ayrılmasam bir dert

En İyi Kız Görüşü

• Senden soğudu sanırım o yüzden ona daha samimi olmaya çalış

0|0
    0|0
    • olabilir yeterince samimiyim zaten o bir değişik

• aynen ha ne yapsak batıcak gibi geliyo

• O zaman sen ona git ve neden soğuk davrandığını sor

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

36
  • genelde böyle durumlarda sonuc hüsran oluyo cünkü kımse kımse icin değişmez değişemez

0|0
    0|0
    • ben değişsin istemiyorum zaten normal davransın yeterli aşırısını bende istemem

• insanlar degişmez o yuzden sans vermeyeceksın.

0|0
    0|0
  • Buz at

0|0
    0|0
  • Biraz geri çek ağır çek

0|0
    0|0
    • mm mesela napabilirim soğuk konuştugum da canın sıkkın mı filan diyo çünkü

• Sosyal medya hesaplarına felan girme bırak merak etsin önemsesin

• yenisine bakmalısın

0|0
    0|0
    • he çorap değiştirir gibi sevgili mi değiştiriyim seviyorum şu an

• ayrıl

0|0
    0|0
  • Sende umraama

0|0
    0|0
  • uzatmaları oynuyorsunuz..