Sevmeyen erkek hakkinda?

Mesela bir kiz bir erkegi seviyor ama erkek sevmiyor erkegin baska konuştuğu birileri de yoksa sonradan o kizin degerini anlayip gelmesi mumkun mudur? yoksa şimdi sevmiyorsa hic düşünmez mi? Sevmese bile merak etmez mi o kizi?
Güncellemeler:
Hani ilk zamanlar siz seversiniz o sevmez ama sonra siz vazgectiginiz de onun umursama ihtimali yok mudur yani?

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek heves pesinden kosar. Eger en sonunda dona kalirsa " aaa bir zamanlar bir kiz vardi ya beni seven, dur bir yazayim " der ve yaza (bilir) r. Ama muhtemelen is isten gecmis olir :D

0|0
    0|0
    • Is işten gecmis olunca gelmesin de bilmiyorum ya :D

• Bosver ya. Senin degerini bilen biriyle ol. Senin degerini sonradan anlayacak biri icin ugrasma :)

• Haklısın

En İyi Kız Görüşü

• Empati kur, cevrende sana teklif etse kabul etmicegin birinin, seni sevdigini ogrendin diye dusun ve bu sorulari kendine sor. Sence sansi var mi? Aklina ne sıklıkla gelir?

0|1
    0|0
    • Mesela ben daha cok dusunurum beni seven kisiyi ama herkes oyle mi merak ettim

• Belli mi olur sabreden Derviş sabrından gebermiş :):)

• @poyraz_karayel umut vercekken neettin :D
      Soran arkadasim, herkesin yapisi tabi farklidir. O yuzden ne kadar döner desek de bu kesin cevap olmaz, bos umut olabilir. Umudunu kirmamak icin 2 ihtimali de esit tut. Olursa mutlu olursun, olmazsa yuksekten dusmus olmazsin

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

316
  • Baskasiylan beraberken seninle takilmaya baslasa bu seferde aldatio diye erkeklere sövüonuz ne yapmaya calisionuz anlamiorimki biz erkeklerin sizlerden cektikleri ne. Adam baskasini seviosa birak onu sevmeye devam etsin neden araya girmeye calisionuzki ya da bunu soru olarak soruonuz?

0|0
    0|0
  • Erkek sevmezse, bir daha sevmez bence. Düşünebilir ama tam anlamıyla kendini veremeyecek; ilk bakışta olmadıysa zor.

0|0
    0|0
  • merak edebilir ama sevme ihtimali çok düşük, anca yıllar geçecek çok zaman değişecek ki

1|0
    0|0
  • illaki sever amaa seven kişi bir atak yapmazsa sadece seyreder.

0|0
    0|0
  • erkek sevmezse bidaha sevmesi cok zordur unut bence

0|0
    0|0
  • sora onun kafa dank edecek ve donecek bana oldu cok pısman oldum ama pısmanlıklar faydasız erol budanın dedıgı gıbı

0|0
    0|0
  • Merak eder. Dönme ihtimali de var ama digeri onh uzdukten kirdiktan sonra. Yaralarini sardikmak icin döner.

0|0
    0|0
  • Zor... ve seni sevmesi icin bekleyip umut etmekle kendine yazik edersin

0|0
    0|0
  • Kendimdrn örnek vericek olursam dusunmem cunki ya hoslanirim ya hoslanmam ortasini hic dusunmedim

0|0
    0|0
  • Sen onu nefsin icin arzuluyorsan seni iskartada bekletir . diger kizla isi bittimi seni bulur merak etme

0|0
    0|0
  • boşver ya gelmesin hiç.. erkek yok sanki

0|0
    0|0
  • Başaksa bide %99 unut

0|0
    0|0
  • Yok etmez

0|0
    0|0
  • O erkek bçdaha sevmez

0|0
    0|0
  • Sen boşver başka birini bul

0|0
    0|0
  • Duruma baģlı

0|0
    0|0
  • Yüksek bir ihtimal

0|0
    0|0
    • Herkes tersini dedi :D

• Yok öyle aktif bir arkadaşlıklari

• O zaman sabret. O senin :D

• Kullanma ihtimali olur vicdanlı biri değilse.

0|0
    0|0
  • etmez boşver kuruntu yapıyorsun şu an benim eskiden yaptığım gibi boşver sevmiycek severse diye diye ömrün bitece 6 yıl aralıksız dua ettim olmadı dua ettim olmadı durduk yere olur mu sen düşün

1|0
    0|0
Yükleniyor...