Sevgilim 26 yaşında ben 19 ?

Arkadaşlar sevgilim türk değil yunan fakat internettem görüşüyoruz sürekli gelicem diyor ama ben bağlandım bayağı benimle oynaıdıgını nasıl anlarım cunku kıskanıyorum onu goremıyorum hıc sadece yazın kos adasına geliyor gecen sene de orda tanıstık restaurantı var orda yine gidicem ama hiç çabalamıyo böyle bir ilişki devam eder mi yani sanaldan devam ettiren var mı dil sorunu da çabası tabi. Ne o türkçe biliyor ne ben yunanca.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen gün bir kız arkadaşım da senin gibi 19 yaşında 28 yaşında bir erkekle tanışmaya gidicekti korktuğu için benide çağırdı gitmedim onada izin vermedim bu devirde o yaş aralığı çok zor amaç bellidir ki bide uzakta diyosun sen inanıyo musun sadece sen varsın onun için?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence hiç onunla oyalanma. imkansız gibi bişi. dil farkı ve seni çok ta umursamıyor snki

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

28
  • Napcan elin sunnetsizini. Kaldiki seviyorsa ozlem duyuyorsa neden yanina gelmiyor. bence kapat bu aski

0|0
    0|0
  • Olmaz o zor bnce niye dersen erkek o sen istiyorsun bide çaba sıfır

0|0
    0|0
  • Sacmalama.

0|0
    0|0
  • Salla ya

0|0
    0|0
  • Bokda cika bilir

0|0
    0|0
  • ya
    yaş farkı sorun deilde bence uarşma :D

0|0
    0|0
  • Ya oynuyodur o senle

0|0
    0|0
  • boş bir hayalin peşinden gidiyon

0|0
    0|0
    • Peki neden böyle düşünüyorsun yabancı olup evlienenler bile var.

• birinci kimdir neyçidir tanımazsın bilmezsın ikinci yapancı dilin yok üçinci realden tanımıyon

• Ziker atar

0|0
    0|0
  • google transtlate den mi anlaşıyonuz

0|0
    0|0
    • İngilizce ama onun ingilizcesi de iyi değil

• salla gitsin

Benzer Benceler

Yükleniyor...