Eskiye mazi derler, derler de?

Çok sevdin aşık oldun ama yarardan cok zarar gördün ve hala bitmedi , hala bir yerlerde icini acıtıyor peki tam anlamıyla nasıl unutulur?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• ben unutmak için yıllarımı verdim. tabi ki hala çoğu şey aklımda fakat onları düşünerek hayatımı devam ettiremem benimde ileriyi düşünmem gerek, plan yapmam gerek. geriye takılı kalırsam eğer hayattan birşey anlamam. bu beni karamsarlığa sürükler, melankolik eder hiç gerek yok böyle şeylere. olan oldu biten bitti. ileriye dönük hayata devam etmek gerekir. artık sevgili yapma, peşinden koşma gibi şeyleri bıraktım. direk hayatımı yaşıyorum anı yaşamak istiyorum. belli bir yaşa gelince uğraşası gelmiyor insanın. sütü sıcak içtim dilim yandı. o da bir kere olur bir daha olmaz. böylede devam edeceğim. mutluyum önemli olanda bu zaten. başkasını memnun edemem,

1|0
    0|0
    • Carpe diem✌görüşüne bayıldım mantık o zaten fakat ister istemez bir yerlerden hortlayınca yeter lan diyosun

En İyi Kız Görüşü

• Gecmisi bir kenara birakip mekan degisikligi yapmak gerek. Yeni kisiler tanimak. Farkli isler bulmak her anını dolu gecirmek gecmisi dusunmeye zaman bulamamak gerek

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
  • Çok sevdiysen unutulmuyor, unutmuş gibi yapıyorsun sadece ufacık bir şey tüm her şeyin tekrar canlanmasına yetiyor. Unutamadım ben de unutmuş gibi yapıyorum herhalde

1|0
    0|0
    • Işte anlayan biri daha 👍alisiyorsun fakat unutmayan yetmiyor ne zaman ne mekan hep içinde bir yerlerde yerini koruyor iyisiyle de kötüsüyle de...

• Unutulmuyor evet ama eski şeyler de zarar veriyor insana büyük konuşmak istemiyorum ama insan bir daha kimseyi çok sevmemeye başlıyor sanki ya da kimseyi bir daha öyle sevemiyor diyelim

• biraz daha yatcan kalkcan sonra unutulur :)

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor

0|0
    0|0
  • Hersey sende bitiyo bitirmek istemiyorsun

0|0
    0|0
  • Kalbini , ciğerini aldır

0|0
    0|0

Benzer Benceler