Napıcam bilmiyorum :(?

1.5 yildir sevgiliyiz. bu aralar noldu bilmiyorum ona karsi soğuğum ozlemiyorum onu ilk bastaki gibi sevgiyle konusmuyorum sanki onla normal arkadasimla konusuyomusum gibi. Arkadaslarima bakiyorum sevgilieriyle okadar iyilerki sevgilileriyle konusurken mutlular bide bizimkine bakiyorum biseyler eksik bilmiyorum ya napcam napmam lazim bilmiyorum istemeden kırıyorum onu farkinda olmadan soguk davraniyorum ona karsi. Napiyim ki simdi ben? :(

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sorun bende de var. Bulusunca yakinlasamiyorum kavga çıkınca hemen herşeyi kestirip atabiliyorum filan ama ayrilamiyorum da kiyamiyorum ona

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• işte köşe başındaki şarapçılar sizin gibi insanlar yüzünden oluyor
    korkutuyorsunuz beni sevmekten be

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • tam benim sevgilim işte ya. farkında olmadan onu ne kadar üzdüğünü tahmin ile edemezsin eminim ki eski mesajlarınızı okuyup ağlıyordur. mesajına 2 dk geç cevap versen üzülüyordur. bunları yaşıyorum. bu yüzden biliyorum. ayrılın. ikiniz için de en hayırlısı bu. o 5-6 gün depresyona girer 7-8 gün ağlar 8-10 gün de içi burkulur. ama sonunda unutur. evet üzülecek ama seninle birlikteyken daha fazla üzülüyor. bunu da göz önünde bulundur bence

0|0
    0|0
  • Aşk bitmiş

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...