Sizce sevgilime de arkadaşıma da baya bir ayıp mı ettim? Çok utanıyorum açıkcası?

Cidden kendimden utanıyorum. Fazla mı dizi izliyorum, psikolojim kafam nerelere çalışıyor,çok mu fesat çevrem var bilmiyorum. Bu ilk değil daha önce ki sevgilimde de başıma gelen ve arkadaşımla aramın açıldığı bir durum.

1 yıllık sevgilim,8 senelik bir yakın arkadaşım var. Kardeş gibiyiz. Sevgilimle tanıştırdım ben bunları geçen. Çokta müthiş bir gün geçirmiştik o gün sevgilimle. Arkadaşım habire tanışmak istiyordu ama benim içimden hiç gelmiyordu. Arkadasım dediğim kız da hem seksi ve güzel bir kız o bakımdan. Kıskanclık işte boş.

Sevgilim normalde soğuk biridir mesafelidir. Ama benim arkadaşım diye o gün sus pus olmadı konuştu soğuk olmadı. Arkadaşım da bana ayıp olmasın diye habire muhabbet açtı sorular sordu tanımaya çalıştı. Arkadaşım 1 ay sonra sözlencek bu arada düşünün bende ki kafayı.

Bunlar anlaştılar. Aslında bu çok güzel bir şey, sevinmem lazım. Ama ben orda tribe girdim ve kıskandım. Sevgilimin hoşuna gittiğini felan salak salak düşüncelere kapıldım. O anladı tabi mesaj attı mesajla konuştuk çaktırmadan. Sonra çıktık kavga bile etmedik acayip kırılmıştı. Düşünün yeni yeni düzeldi morali. Bir morali bozuldu bir canı sıkıldı.

Sen bana bunu nasıl yakıştırırsın. Sen 1 yıllık sevgiline 8 senelik arkadaşına nasıl güvenmezsin. Senin psikolojik tedavi alman gerek. Kız duysa arkadaşlığın biter. Bu nasıl kafadır. Bizim hiç arkadaşımız kalmaz böyle yaparsan. Soğuk olsaydım da rencide mi olsaydın. Bu samimiyet bile değil normal soru soruyor cevaplıyorum felan.

Çok pişmanım çok aptalım cidden ya. Arkadaşım akşamına "Seni çok sevdiğini gözlerinden anladım, dünyada ki en güzel kız senmişsin gibi konuştu" dedi ben tuvalete gittiğim de. Cidden o zaman aşırı utandım.
Sizce sevgilime de arkadaşıma da baya bir ayıp mı ettim? Çok utanıyorum açıkcası?
2
2
Görüşünü yaz