Daha önce hiç öpüşmedim, nasıl öpüşülür?

Gizli Üye
Şöyle bi korkum var ki, kız arkadaşım öpüşmede tecrübeli biri çıkarsa.. Ben daha önce hiç öpüşmedim.. Dudakları birleştirdikten sonra napılır ne edilir bilmiyorum.. Birde ilk öpüşme unutulmaz diye genel bi kanı var.. İlk olacağı için de güzel ve hatasız olmasını istiyorum.. Nasıl öpüşülür basitçe de anlatabilirsiniz..
nasıl öpüşülür
Bir kızla nasıl öpüşülür, öpüşmek nasıl olur?

Yardımlarınızı bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
Neyse yardımlarınız için sağolun.. Anladım ki bunu başkasından öğrenemeyeceğim.. Deneyerek, yaşayarak öğrenmek en doğrusu.. Tekrardan teşekkürler..
Daha önce hiç öpüşmedim, nasıl öpüşülür?