Erkek arkadaşıma çok kırgınım. Ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Erkek arkadaşımla bir dargın bir barışık 2 yıldır birlikteyiz.Fakat ayrı şehirlerdeyiz.Ayrıldığımız dönemlerde sevgilim eski kız arkadaşıyla görüşmüş önce yalanladı hatta açtı mailini facesini al bak dedi.Yalnız benim akıllı sevgilim facede mesajların silinince arşive atıldığını unutmuş.Herneyse bunu geçtik çünkü benden ayrıykendi.Yalnız 2 aydır her tartışmamızda bana resmen kapıyı gösteriyor.Ayrıca çok kaba karşısında bir bayan olduğunu unutuyor.En ufak tartışmada bana laf sokuyor.Bu arada o lise mezunu ben ise üniversite mezunuyum.En ufak tartışmada bana hemen sen okumuşsun ama boşuna okumuşsun diyor.Bugün benim için çok önemli bir gündü çünkü kadroya girme durumum vardı çevremdeki herkes aradı sonucu sordu fakat erkek arkadaşımdan ses yok.Az evvel tartıştık yine ve bana yine argo şekilde kapıyı gösterdi ayrıca sana o diplomayı kim verdiyse.. dedi.Bu ilişki burada bitmiştir.Ancak insan haddini bildirmek istiyor yinede.Sizce ne yapmalıyım? Sinirli olduğum için saçmalayabilirim.Ona çok kızgınım bu hadsizliğinin hesabını vermeli..sanırım en büyük ceza susmak olacaktır..fikirlerinizi merak ediyorum
Güncellemeler:
+1 yıl
kırgın ve kızgınım..bağırmak hatta küfür etmek istiyorum ona..asla yapmadığım şeyler..sonunda beni de kendi gibi çirkinleştirdi
+1 yıl
ve sonuç..son telefon konuşmamız az evvel oldu..Adam akıllanmış gibi düşünürken o beni haksız buluğ bir ton hakaret sıraladı bana birde utanmadan eğer hatanı anlarsan yaz yoksa ararsan tellerini açmayacağım dedi..Bir ton hakaret..ben hırsımdan gözyaşlarına boğuldukça sıralanan kelimeler..beni başka kızlarla kıyaslaması..annemin duyması herşeyi...Denecek ne var bilmiyorum şuan toz olmak istiyorum..Yarın derhal onun aldığı herşeyi göndericem ona..aynı şehirde olsak ciğerini sökerdim ama değiliz..
Erkek arkadaşıma çok kırgınım. Ne yapmalıyım?
8
6
Görüşünü yaz