Allah rizasi icin okuyun! Özellikle Erkekler ! Uzun oldu ama önemli, yardima ihtiyacim var?

Gizli Üye
Benim hic sevgilim olmadi. Yurtdisinda yasiyorum. dis görünüs olarak minyon tipliyim ve güzel ve tatli oldugumu hep söylerler. 20 yasima giricem. ögretmenlik okuyorum ve özel bir dershanede ögrencilere ders vererek kendi parami kazaniyorum. üniversitenin oldugu sehirde kücük sirin 1 odali evde oturuyorum, hafta sonlari ve tatilerde ailemin yanina geliyorum. aslinda cok sicak kanli ve arkadaslarim ve ailem tarafindan sevilen birisiyim. ama erkeklere karsi soguk duruyorum. ya sevgilisi var ya da kendini begenmis hep düsünüyorlar. ama utangacim erkeklere karsi ve mesafeliyim hep. simdi bundan 5-6 ay önce biri beni cok etkiledi. hep te sürekli karsima cekti. kendisi üniversitenin oldugu sehirde oturuyor. ve hemen yanimda oturuyormus. ordada babasinin lokantasi vardi. ama kapatmislardi ve ozaman ama reklamini benim posta kutumda buldum. kimsede yoktu bir bende vardi. ve apartmanda liste var isimler yaziyor orda ismim yaziyor. ve ismimi biliyor galiba. bilerek atti sanki. neyse hep bu 6 ay icinde hep karsima cikti. gecen ay yine tesadüfen. ve beni gördü karsi taraftaydi ayaga kalkti filan ben görmemis gibi yaptim. kendisi sevgilisi varken tanistik yani cok kisa bir olay yüzünden konusmustuk otobüste. sonra hic konusmadim onunla ama o hep yanasmaya kalkti. ilk konustugumuzdan sonra bir iki hafta sonra sevgilisinden ayrilmis. kendisi cok yakisikli biri, ben onun yaninda kendimi cirkin hissederim bide eski sevgilileri hep acik sacik 5 ton makyajli süslü bebekler. benden ne istedi onu anlamadim. ama unutamiyorum. sürekli agliyorum. kisa tuttum ama aslinda karsilasmalarimizi anlatsam sasirirsiniz. film gibi. linkte aticam. 5-6 ay evel sormustum ozaman ilk sefer karsilasmistik. böyle olunca hep kaderim mi diye düsündüm ama bilemedim belkide allahim sadece beni siniyor :/ sizce ne yapmaliyim? lütfen unut demeyin olmuyorrr

ilk bulusmamiz:

https://www.kizlarsoruyor.com/flort-tanisma/q2053005-biraz-uzun-oldu-ama-luften-ciddi-yorumlara-ihtiyacim-var

Allah rizasi icin okuyun! Özellikle Erkekler ! Uzun oldu ama önemli, yardima ihtiyacim var?
15
5
Görüşünü yaz