Sevdiğin kızın sana kek yapması seni mutlu eder mi?

Sevgili beyler sevdiğiniz kız size kendi elleriyle kek yapiyor güzelce süsleyip paketleyip not yazip getiriyor ne hissedersiniz merak diyorum yapmayı düşünüyorum yapsam mı diye :D
Güncellemeler:
Taaaammammmmm mutlu edenide var etmeyenide yorumlarınız için teşekkürler artık yorum atmayın lütfen :(

0|5
83618

En İyi Erkek Görüşleri

• Bir kadın, ancak bir adamı gerçekten seviyorsa ona yemek (kek) yapar. Bir adamı >o da kadını aynı şekilde seviyorsa, hatta belki henüz sevdiğini bilmiyorsa< dünyada bundan daha mutlu edecek başka bir şey olamaz. Ya da ben basitçe mideme biraz fazla düşkünüm :)

0|0
    0|0
  • tabiki de eder. şeker yerine tuz; üzerine hindistan cevizi yerine pul biber koysa bile beni mutlu eder.'o' keki yaparken içine koyduğu aşk, sevgi... yeter artar bile.

1|0
    0|5

En İyi Kız Görüşleri

• Ben iki gün önce erkek arkadaşıma yapmıştım. Portakal soslusundan 😌 çok da hoşuna gitmişti. Sen de yap derim. Çünkü sevdiği kızın hamarat olduğunu görmesi gerçekten ilişkinizi başka boyutlara taşıyacaktır :) kolay gelsin canım

0|0
    0|0
  • Ben bir ara yaptım. Eline sağlık bile demedi öküz. Halı saha maçından geldi, kekini yedi ve tüm gün sırada uyudu. Bak hatırladım yine sinirlerim hopladı. Yapmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem: YAPMAYIN! Kıymetini bilene saklarsınız kekinizi. Oturun kendiniz yiyin, annenize verin, hamarat kızım benim diye bir gülümseme alırsınız en azından.

4|0
    0|0
    • :D hepsi mi Öküz acaba?

• size öyle denk gelmiş insan en azından eline sağlık der yani bende eskiden senin gibiydim iş yerine çiçek falan da gönderdim kıymetimi bilen olmadı sonra dedim bana değer verene yapıcam sende öyle yap

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 616

• Parmaklarını tek tek öperim.

5|2
    0|1
  • En pahalı partimden
    En markalı kazaktan
    En kaliteli hediyeden daha
    Etkilidir , hele bir de not varsa tapilabilir o kıza

0|2
    0|1
    • Değil mi bende öyle dusundum bu şimdi zengin cevresinde ki kızlarda zengin diye pahalı pahalı seyler almıslardır hep ona ama ben manevi anlamı olan bişey olsun istedim

• Tabi ki çok hoş olur bizi düşündüğünüzü böyle küçk fırsatlarla belli edin içten içe bağlanırız biz çok basit bir sistemle yürütülüyoruz ya bir keke tav olabiliriz :)

1|0
    0|0
    • Peki başka ne yapabilirim düşündüğümü belli edecek küçük Fırsatlar?

• Kolundan tuttuğum gibi götürürüm soluğu nikah salonunda alırız :D

3|0
    0|0
  • bana göre hediye alsan senin bir emeğin yok katkın yok elin herifi yapıyo sana satıyo sende erkek arkadaşına alıyosun ama kendi emeklerinle şöyle lezzetli bir kek yaptığın zaman mükemmel olur şahsen bana öyle birşey yapılsa böbreğimi satarım yine de seni alırım

0|0
    0|0
  • Bana yapıp getirmeyi düşünüyorsan eder, başkasına düşünüyorsan ona sorman lazım.. En iyisi bana getir, düşüncesi bile beni mutlu eder.. Bak sen şu işe, ne hoş kızlar var yahu, ne hoş insanlar, ne düşünceli insanlar varmış yahu... pes doğrusu, hiçbir sevgilim bana bunu yapmadı... Yaparsan eline, yapmazsan düşünmen yeter, düşüncene sağlık..

0|0
    0|0
    • ☺️tesekkurler mutlu oldum

• bir kere piknik yaptım kız arkadaşımla, şu an ayrıldık tabi.. durmadan yaptıgı keki bana zorla yedirtti, çok güzeldi ma tuhafıma gitmişti. O zamanlar odun gibiydim soguk davranıyordum. Şimdi tekrar böyle biri kek mek yapsada yesem demiyor değilim. Kaybettikten sonra anladım değerini :))

0|0
    0|0
  • O an ona bir kere daha aşık olur ve niye onu sevdiğimi ve niye birbirimizi seçtiğinizi daha iyi anlarım bayan dediğin erkeğine hizmet etmeli ama bunu erkek hor kullanmamalı yeri geldiği zaman kadınına hizmet etmesini bilmeli örnek kahvaltı hazırlayıp öperek uyandırmamı veya blaşık yıkarken ona yardım etmeli yemek yapmasına yardım etmeli ama bunlar hergün üst üste olmaz ama bunları yapıcak doğru zamanı bilmelidir erkek.

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/pRXOzo.jpg bu şekilde yerdim sadece :d

4|1
    0|0
  • Aslaaa !! O kim ki.. ne haddine bana kek yapıyor der

Alır başına calarim

3|0
    0|0
  • Mutlu ne demek sevinçten uçarım. Onunla beraber olmak birşeyleri beraber apmak dünyanın en güzel duygusu olurdu. O keki çırpardı ben içine kuşüzümü atardım. O kalıba koyardo. Ben Pişiridi. O servis ederdi Ben çayı demlerdim. O kek yenmese bile onunla o vakitleri yaşadığım için şükrederdim

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl çünkü bu bana değer verdiğini gösterir dünyanın en güzel hediyelerinden biri olur çünkü kek yapmasını sadece kek olarak deyerlendiremeyiz bize bir emek hediye etmiştir

0|0
    0|0
  • Ben de gozlerinin icine bakarak onun dunyanin en mutlu kiz i kadini yapicagima soz verirdim cok mutlu olur sarilirdim bende kek yapardim ona iyi olmasa da kendi ellerimle bir sey yapardim ve bu keke bana dunyanin en pahali hediyesin den daha ustun olurdu

0|0
    0|0
  • ben çöp olsa yerim olmuştu beğenmemiştim ama o kadar mutlu olup yemiştim ki dışım dünyama lezzeti senin ellerin kattı diyou içimin sözleri çok sönük kalmıştı :)

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın yanındaysam mutlu olmam için bir şey yapmasına gerek yok ki :D:D ıslak kekse mutlu eder normal kekse karamsar olurum sevmediğim bir şeyi sırf üzülmesin diye yemek zorunda kalacağım çünkü :(

0|0
    0|0
  • Ilk once gülerim ho$uma gider bak sen ne yapmis derim. Birde öperim bir cay demlerim birlikte yeeriz ben ona yediririm. :D cok guzel dusunmussün cok :)

0|0
    0|0
  • İçi çikolata dolu olmasi +10 mutluluk demektir. Sevgili kişinin bunu isirip dudaginin kenarinda kalan çikolatayi öperek almak bir başka mutluluk nedenidir :D

0|0
    0|0
  • Kek e ne hacet!
    Çok mutlu olurdum sevdiğim yanıma geldi diye.
    Kek veya bir sandviç ise erkeğin kendisini özel hissettirebilecek kadar mutlu eder.
    Çünkü verilen emeğe erkeklerin daha çok saygısı var.
    Sevgim bir kat daha artırdı.

0|0
    0|0
  • benim ki bir defa kuru pastamı ne yapmıştı baharatını fazla kaçırmıştı gözümden yaş gele gele yedim çok güzel dedikce yediriyodu valla gerçek :D türk sineması gibi ama akşam iki litre su içmiştim böğrüm yanıyor diye

0|0
    0|0
  • Eğer erkek arkadaşında benim gibi yediği yemekten zevk alan biriyse verebileceğin çok güzel bir hediye olur... Birazda elin lezzetliyse etrafında pervane olur :) Ben baya börek falan açtırıyorum :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    596

Kızlar Ne Diyor 81

• Hissetmiyolar canım. Ben ilk defa pasta yaptım ilk kez birine bir şey yaptım kalp şeklinde kestim kırmızı şeker hamuruyla kapladım üstüne adımızı yazdım çikolata sosları dolaştırdım. Gören hazır zannete nerden 5-6 saatimi aldı saniyesi bitti ama sadece teşekkür ederim çok güzel olmuş dedi duygulanmadı :)))

1|0
    0|0
  • ben erkek olsam ucuz ve kolaya kaçmış kek yapmış diye sinir olurum. git kıymalı börek falan aç.

3|0
    0|1
    • Oha ama :D :D

• O keki bulamayanlar da var kelebek hanim , oyle demeyin.. :) ben bulamiyorum sahsen.. kek yapsin.. baska bir zaman kofte de yapar , anlasiriz.. ama kek yapsin.. hatta hani su cup kek lerden yapsin :)

• Sen ellerinle kek yapıp yollayacaksın bide not yazacaksın oda beğenmeyecek öyle mi? Bence öyle bir lüksü yok :)

2|0
    0|0
  • Sevgilim olursa, bende ona mercimek köftesi yapacağım.

2|1
    0|0
  • Sevdiğim erkeğin bana kek yapması beni mutlu etmez, önce bir şaşırır sonra kendimi sorgular, sonra acaba ne hata yaptı diye düşünür, sonra ilk ona yedirir bir süre sonra eğer yaşıyorsa ben yerim :)

0|0
    0|0
  • Bende yapmıstım ıslak kek :D Annesi bunada laf bulup bunlar hazır mı demişti. Neyse küfür etmicem :D

5|2
    1|0
  • Islak kek Çikolatalı tiramisu Fincan keki Örgü açmalar Yengeç etli patlıcan Dana pirzola Kuzu korma Domates soslu spagetti Patlıcanlı makarna Sebzeli köfte Çipura ızgara Sakızlı muhallebi Şehzade şerbeti. Bayilirim

0|0
    0|0
  • Bir arkadasim vardi erkek arkadisiyla baya kusmus neyse nasil barisirirlar diye dusunduk ve kek yaptik baristilar o yuzden kek muhabbetini cok seviyorum bildigin espri konusu burdan herkese acikliyorum kek cozer bu tur isleri:)))) not : tabiki kek bahaneydi konusup baristilar.

1|0
    0|0
  • ben sarma yapmistim. bayıldı.. ve bni artık daha cok severmis oyle dedi 😄 ama kek de yapilabilir. herhlde mutlu olur

1|0
    0|0
  • Yapmıştım ben :) ama kek değil değişik formlarda kurabiyeler yaptım ince çubuğa geçirip pişirdim. Sonra şeker hamuruyla üzerini kapladım süsledim :) paketleyim götürdüm öküz gibi yedi :D

0|0
    0|0
  • Bence mutlu eder tabi. Hem gülümsese bile sen anla ki çok beğenmiştir. bir erkek hiç bir zaman kızların istediği kadar tepki vermez. Onlar da bu iş böyle gidiyo gülümsediyse iş tamamdır :D

0|1
    0|0
  • Bana eski erkek arkadaşım keki çok seviyorum diye kendi elleriyle yapıp getirmişti. bak şimdi duygulandim. çok da güzel yapmıştı ya:S nerden bulacam bir daha kek yapan adamı :-(

0|0
    0|0
  • ben yapmıştım bir kere bunu niye getirdin şimdi sokak ortasında dedi salak sana b. k layık neyse sinirlendim gene. yapma bişey kaldırmamak gerek popolarını

0|0
    0|0
    • Senin ki odunmuş be hayatım benim ki aldı ellerımı öptü

• Seninki daha olgunlaşamamış ben olsam sokak ortasında yutardım o keki la ;)
      Başka zmn yapmam tabi ama o an çocuklaşırdım ;)

• @arkeblue seviyorduk o zamanlar bişey diyemedik tabi...

• Ya benim arkdaşlarım bana yaptığında bile mutlu olan biriyim ne demek bir erkek böyle güzel jesti beğenmeyecek.

0|0
    0|0
  • insan neler yapar isteyinde bu bisy degil düsününce bende tarifi ogrenincee kalktımmm sana kek yaptm sarkısıyla gris yap bebegim cok etkili olcaktır :D

0|0
    0|1
  • keke bu kadar seviniyorsa bir tencere sarma sarıp götürsen nikahı basarlar sanırım :D

2|0
    0|0
    • Yok, yetmiyor sarma , emin ol.. sarma yapip onun disinda tam odun olan kizlar v

• Kek sevmiyor malesef yemiyorda bende börek poğaça pizza vb. Şeyler yapıyorum

0|0
    0|0
  • Güzel olur yap yap. Ben torba torba yapar götürürdüm

0|0
    0|1
    • Yani kek sarma börek falan yapardım büyükçe bir torbası ağzına kadar doldurur götürürdüm. Tarçınlı bademli keki çok severdi..

• Ya bir kere de onlar bize kek kurabiye yapsın. Bu da can canım.

0|0
    0|0
  • Ben o kadar emek harciyacam onun icin begenmicek bide yok oyle bir luksu yani begenecek ve yiyecek pismn ederim yani

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    61
Yükleniyor...