Arkadaşlar uzun oldu ama kusura bakmayın içimi dökmem gerekiyomuş sanırım :)?

Gizli Üye
Arkadaşlar sevgilim askerde bu arada çokta özledim onu :( neyse sorumuza gelelim arkadaşlar biz sevgilimle 2 buçuk yılı geçkin bir süredir beraberiz askerden sonra nişanımız olacak inşaallah biz sevgilimle ilişkiye başladıktan 6 7 ay sonra bütün sosyal medya hesaplarımızı kapattık gerek duymadık yani facebook falan kullanmıyoruz sevgilim istedi kapatmamızı ve bana dediki bundan sonra hiç bir yerde fotoğrafın olmayacak arkadaşların kimse seninle çekindiği fotoğrafı koymıyacak dedi peki dedim kabul ettim aynı şekilde oda yapmıyacaktı benim şimdi çevremdeki bütün arkadaşlarım bilir koymadığımızı ve ben söylemesem dahi benle olan fotoğraflarını paylaşmazlar bende sevgilimin de koymasını istemiyorum doğal olarak 5 ay önce askere gitti ve 1 ay önce filan izne geldi arkadaşlarım facebook ta dolaşırken tesadüfen sevgilimin arkadaşının facesine rastladık ve izne geldiğinde sevgilimin fotoğraflarını koymuş 4 5 tane daha sonra diğer arkadaşlarınada baktım acaba var mı diye ilk askere gittiği zamanda koymuşlar hemen hemen her arkadaşında fotoğrafları var yani sizce söylemelimiyim niye koymuşlar kaldırsınlar diye yoksa askerdeki adamı hiç sıkmaya gerek yok mu biliyorum onun derdi başından aşkın bunlarla uğraşacak değil ama biz en başımdan böyle alıştığımız için bize sanki bir kural gibi geliyor bu o yüzden hiç ne var koysunlar demeyin niye bilmiyorum ama görünce çok moralim bozuldu askerde olduğu için onu sıkmak istemiyorum karşısında değil yanında olmak istiyorum sizce söyleyimmi söylemeyimmi?
Arkadaşlar uzun oldu ama kusura bakmayın içimi dökmem gerekiyomuş sanırım :)?
6
1
Görüşünü yaz