Erkeklerin arkadaş tavsiyesiyle değişmesi?

Gizli Üye
Bi flörtüm vardı ve çok iyi anlaşıyorduk. Çok iyi gidiyordu ve benimle gayet ilgiliydi. Buluşmuştuk da ve bulultuktan sonra hatta o yazmıştı bana. Konuşmaya devam ettik ve tekrar bi buluşma ayarladık. Haftasonu buluşacaktık. Bana cuma buluşalım dedi. Ben de çıkamayacağımı ve sebebini de söyledim. Sorun olmadı. Ct günü arkadaşları eve yatılıya çağırdı. Bana sordu gidiyim mi diye. Ben de git dedim. Pazar buluşamaz mıyız dedi. Olur dedim. Her şey yine gayet iyiydi ve hiçbir problem yoktu da. Ona karşı anlayışlı ve nazik oldum hep. O da öyleydi. Sonra arkadaşlarının evine gidince bir anda değişti. Bana iyi geceler yazmadı. Günaydın da yazmadı. Bir şeylerin ters gittiğini buradan anlamıştım ama pazar buluşmamız vardı. Ne yapmaya çalıştığını anlamadım ama yaptığı hareket beni kızdırdı ve bira soğuk konuştum onunla. O da benimle. Akşama kadar ara ara konuştuk konuşma devam etti ama asla buluşma hakkınfa konuşmadık ve ben ısrarla onun bir şey söylemesini bekledim. Hiçbir şey söylemediği için ona yarın çıkıyo muyduk bilmiyorum ama ben gelemiyorum dedim. Sonra bir anda benimle konuşma tarzı değişti ve sabah uyandığımda arkadaş kalalım mesajlarını okudum. 1 aydır konuşuyoduk ve herkes çok güzel olduğumu söyler. Arkadaşlarım, arkadaşlarımın arkadaşları, kardwşimin arkadaşları, konuşmak istemediğim tüm erkekler vs. Sadece anlamaya çalışıyorum. Madem herkesin bu kadar abarttığı kadar güzelim neden o zaman beni durduk yere bıraktı. Neden yani. Arkadaşları ona ne söylemiş olabilir ve nasıl arkadaşlarından bu kadar hızlı etkilenebilir anlamıyorum. Hala numaramı silmiyor. Birbirimizin hikayelerini izliyorduk hatta hemen bakıyodu. Fotoğraf da beğeniyoduk çünkü ben aptal gibi arkadaş teklifine dalga geçerek cevap verdim. Bu yüzden sorun yokmuş gibi duruyodu. Ama sonra artık beğenmemeye başladık. Ve ben artık onu görmenin bana iyi gelmediğini fark ederek her yerden sildim, çıkarttım. Ama o numaramı hala silmiyor. Onunla çok benziyorduk. Yaşam tarzımız vs. Sizce doner mi unutmalı mıyım?
Erkeklerin arkadaş tavsiyesiyle değişmesi?
4
2
Görüşünü yaz