(Part2) Bu gün Evliliğimin ölüm yıldönümüm fikirlerinize ihtiyacım var?

Gizli Üye
Önceki postumun devamı olarak açıklamak istiyorum.
6 yıllık evliliğim boyunca bir çok kez olayların sonunda ufak çaplı hatalarını yok sayıp affettim. Önemsemedim her seferinde ona inandım sevdiğim ve çok aşık olduğum için kadınsal olarakta asla hiç bir isteğini geri çevirmedim uçuk kaçık hallerine bile ayak uydurdum ve oldukça anlayışlı oldum. Buna rağmenEşim tam olarak bana asla sadık kalamadı. Ben bütün bu süreç boyunca sadece kendimi kandırdım ve en sonunda fiziksel ve duygusal olarak aldatıldım. Onu seviyor muyum artık bilmiyorum insan katilini sevebilir mi? İnsan duygularının katilini nasıl sevebilir ki? Kendimi her şeyin sonunda gibi hissediyorum bütün hayatım trajedi ve zorluklarla geçti ben onu seçtim ona güvendim bana asla zarar vermez sandım son kez bir umuda tutunmuştum. duygusal bir çöküntü içindeyim ve açık açık bir kaç aydır intiharı düşünüyorum şu aralar daha da kötüyüm çocuklarımı annesiz bırakma düşüncesi beni şu an alı koyuyor inanın sadece bu olaylar yüzünden değil her şeyin birikimi bu düşünceler. Eğer başınıza buna benzer durum geldiyse fikrinizi almak istiyorum.. Bana yardımcı olun lütfen.
(part1 aşağıdaki linkte)
Bu gün benim evliliğimin ölüm yıldönümü fikirlerinize ihtiyacım var? ↗
Güncellemeler:
5 ay
Yahu koskocaman sayfada bu durumu yaşayan kimse olmaz mı Allah aşkına
5 ay
KS ölmüş kimse yok aynı tecrübeyi yaşayan.
4 ay
Bir kaç saat önce bir değil tam iki defa aynı kadınla farklı günlerde birlikte olduğunu söyledi. Mental olarak son bir darbe daha aldım sanırım ve ciddi manada artık hiç sağlıklı düşünemiyorum. Eğer olurda bir gün burayı bir şekilde okursan şunu bilmeni isterim sen beni öldürdün ama sen bana yaptıkların için her gün öleceksin.. Bitti...
(Part2) Bu gün Evliliğimin ölüm yıldönümüm fikirlerinize ihtiyacım var?
3
0
Görüşünü yaz