Bu gün benim evliliğimin ölüm yıldönümü fikirlerinize ihtiyacım var?

Gizli Üye
İçimi düşüncemi buraya dökmem gerekiyor çünkü bunu paylaşacak kimsem yok, beni anlayacak kimsem de yok bu yüzden artık işin içinden çıkamadığımı hissediyorum. Ben 25 yaşında genç bir kadınım, dünyalar tatlısı 2 çocuğa sahibim. Dünyaları versenizde asla değişmeyeceğimi sandığım bir eşim vardı, kendisini ölesiye bir bağlılıkla seviyordum. Saç teline zarar gelse için sızlar ya hani 2 sene öncesine kadar aynen böyledi duygularım. Sorun şu ki onu düşünerek yaptığım her fedakarlığımın karşılığında hainlik ve ihanetle ödüllendirdim. İnanın bana hiç bir şey istemedim öyle ki sırtına daha çok yük binmesin, zora gelmesin diye kendim çabaladım kendim çalıştım çocuklarımın yükünü sorumluluğu onun üzerinden aldım. Ailesiyle birlikte kalarak kendi istediğim düzenden fedakarlık gösterdim hoş şu an ayrı evdeyiz ama 6 yıllık evliliğimin 5 yılını hep beraber geçirdik ailesini de gerçekten çok seviyorum. Ne isterse kendimce yapmaya çalıştım hem kadınsal olarak hemde bir eş olarak. Bütün bunların karşılığında sadakat ve birazcık sevgi istemiştim hepsi bu bana sadık olsun istedim. Bunları yazarken bile kendime hakim olamıyorum o kadar kırgınım ve üzgünüm ki size burada yazdıklarımla anca birazını yansıtabiliyorum. Dediğim gibi bu gün benim evliliğimin ölüm yıldönümü canımdan çok sevdiğim eşim beni bir otel odasında aldatarak duygularımı ve ona dair her şeyimi öldürdü. Aslında ihanetini çok önceden 3. Ağızdan duymuş olmama ve kendimde bir çok şeyi öğrenmeme rağmen konduramadığım için şu ana kadar hep kendimi kandırdım, beni nasıl kandırdığını nasıl aptal yerine koyarak duygularımın katili olduğunu kendi ağzından duymak istedim. bunun için açıkçası çok çabaladım nedenini bende bilmiyorum belki de artık kendimi kandırmaktan yorulmuş olmalıyım. Ocak ayının 2020 yılındaki ihanetini Eylül 2021 yılında itiraf etti. O an pek iyi bir durumda değildim kullandığım şeyin etkisiyle sinir sistemim alınmış gibiydi. Diyebildiğim tek şey olan olayın artık bir davası olmaz oldu ertesi.(Devamını yazacağım yetmedi )
Güncellemeler:
6 ay
Ertesi gün içim yangın yeri gibiydi konuştuğumuz her şeyi idrak edince o günden beri kendime gelemedim. Beni öldürdü benim katilim kocam iki çocuğumun babası. Ölüyüm sadece toprağın altında değilim. Aldattığı kişi yüzünden bir çok kez ayrılma noktasına geldik her seferinde beni çiğneyerek en sonunda amacına ulaştı.
6 ay
Şimdi düşününce ne kadar gurursuz aptal biri olduğumu daha çok idrak ediyorum. Bu arada itriafının üzerinden 4 ay geçti ben hala onunla birlikteyim hala bir çok şey yapıyoruz hala onun yüzüne bakarak gülümsüyorum çocuklarım için sözde yuvam için her şeyi içimde yaşıyorum. Ama yolun sonu görünüyor. Ben kaldıramıyorum. Yapmış bir hata demeyin nolur hata anlıktır kimse beğendiği hoşlandığı biriyle yanlışlıkla bir yere gidip soyunup sevişmez.
Bu gün benim evliliğimin ölüm yıldönümü fikirlerinize ihtiyacım var?
4
1
Görüşünü yaz