Bişeye sinirlenip whatsappta pat diye engelleyip sorgusuz ayrılan konuşuncada heryerde engelleyen sevgili geri dönerse affedilirmi?

melankolikkraliçe
Söylediğim her şeyi yanlış anladı ve ikincide tekrar her yerden engelledi. Ben de arkadaşımın telefonundan girip beddua ettim o anın üzgünlüğüyle. Ne kadar sevsem de, sonu kötü şeylerle bitti. Yere göğe konduramazdi, bir anda hiç oldum. Beni bu üzdü. O süreçte de hayatında yeni birisi olduğundan ayrılmaya çalıştığını düşünüyorum. Sonra ben merak ettiğimden engelleri kaldırdım; zaman geçti o da engeli kaldırdı eski hesabından da takip ediyor beğeniyor manidar paylaşım yapıyor falan. Ben tepkisiz kalınca, yine bi gözden kayboldu. Bu ne yapmaya çalışıyor. Geri dönerse böyle bi kişi affedilir mi, iki kelime bile olsun konuşulur mu? Ya da gidip ben de onun gönderisini beğenip oyun oynayayim mı onun yaptığı gibi?😊 Çok aşırı seviyordum, ondan bu kadar çetrefilli uzun tuhaf süreçler yaşadım. Yazı uzun oldu, kusura bakmayın arkadaşlar. Yorumlarınız için şimdiden çok sağolun...
Affedilir, geri dönmüş.
A seç
Affedilmez, sevsen bile unutacaksın.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
4 ay
Kızlardan mantıklı ve yeterli sayıda görüş gelmediği için, kızlardan eig seçilemedi...
4 ay
Gelen bir kız görüşü de kaba yorum'dan dolayı şikayet edildi😊
Bişeye sinirlenip whatsappta pat diye engelleyip sorgusuz ayrılan konuşuncada heryerde engelleyen sevgili geri dönerse affedilirmi?
1
2
Görüşünü yaz