İntihar düşüncesi uzun süredir aklımdan çıkmıyır fikre ihtiyacım var?

titi11
Size şöyle bir hikaye anlatıyım çocuklupumdan aile içi şiddet ve baskılarka başladı hayatım onlardan kaçtım çocukluk aşkı ya aşık oldum sevdim beraber büyüdük bi kazada onu kaybettim yıkılmıştım birisi bana elini uzattı onun yerini doldurdu kalbimde yıllarca beraber olduk evlilik düşünceleri falan baya ilerlemiştik bir bir gün birisiyle yakaladım affettim daha sonra birisi daha geldi ayrıldı benden haksızlığa uğramış gibi hissettim ondan sonra çok fazla insanla yattı beraber oldu kaldıramaz oldum hata bende biliyorum sevmemem gerekiyor ama seviyorum çok seviyorum onu o kadar seviyordum ki uğrunda canımı vermeye rağzıydım aylar oldu boşluk hissi onun üzüntüsü beni yiyip bitirdi defalarca bileklerimi kestim zehir içtim gazı açıp uyudum artık ölme fikri iyice kafama yatmış durumda ama hep bir tereddüt kurtarıyor beni ben bu tereddütü yıkmak istiyorum artık o kadar acı çekiyorum ki hergün içim parçalanıyor sanki birisi kalbimi tutmuş acı çektirmek için sıkıyor gibi hissediyorum ailemi arkadaşlarımı herkesi kaybettim uzun süredir sokaklarda dolaşıyorum kalmaya yer bulamıyırum hayatım tamamen alt üst oldu ölüm benim için bir hurtuluş gibi artık ama olmuyor ölemiyorum birisi bana bi akıl versin istiyorum hergün bekliyorum birisi elimi tutsun artık çok acı çekiyorum
İntihar düşüncesi uzun süredir aklımdan çıkmıyır fikre ihtiyacım var?
1
2
Görüşünü yaz