Denedin ve olmadı ne yaparsın; vaz mı geçersin denemeye devam mı edersin?

Affedilmeyen u
Denedin ve olmadı ne yaparsın; vaz mı geçersin denemeye devam mı edersin?

Ben denedim

gerçekten elimden geleni yaptım..
bütün şartları zorladım..
ama olmadı
Bundan fazlası beni yorar..
Vazgeçiyorum artık benden bu kadar

Hayatımız boyunca bir şeyleri deneriz olmasını istediğimiz şeyleri denerken daha istekli ve daha çaba gösterirken bazı şeyleri fazla arzulamadığımız için fazlaca çabalamayız ancak deneme dürtüsünden vazgeçmeyiz..

Bazı şeyleri deneyip olmadığını gördükten sonra vazgeçerken bazı şeylerin olması için kimi zaman tekrar denemekten geri durmayız ama bunun ölçüsü ne olmalı yani bir şeyleri ne kadar denersen dene olmaz

Peki denedin ve olmadı ne yaparsın?
#DengesizBirAdam
Denedin ve olmadı ne yaparsın; vaz mı geçersin denemeye devam mı edersin?