Benden önceki hayatında eskorta gittiğini öğrendim. Boşanmalı mıyım?

Gizli Üye
Soğudum. Kac yildir sevgisinden hic suphem olmadi cunku hep fazlasiyla hissettirmisti. Ama artık sevgisine falan inanmıyorum. Duygusuz birliktelikler yaşamış zamanında demek ki benle birlikte olmasının sebebi aşık olduğundan falan değil yani. Başka kadınlara dokunmuş adamın bana dokunmasını istemiyorum falan dedim. Eskorta gittiğini düşünmek midemi bulandırıyor dedim. Sarılması bile midemi bulandiriyo. Ayni yatakta yatmak bile istemiyorum. Nasi bana bunu yapabilir ya? Beni niye bekleyememiş ben namusuma sahip çıktım aslan gibi? Çok özür diledi surprizler yapti da nafile. Maldivlere gidelim mi dedi gitmeyi çok istediğimi biliyordu tamamen göz boyamaya çalışıyo. Siz olsanız boşanır miydiniz
Güncellemeler:
4 ay
eşim hep üzerimde titrer diye düşünüyordum ben. gece vakası olduğunda veya nöbete kaldığında evi mutlaka arar gecenin 4ünde falan. teli açmadığımda bayağı panik oluyo günlerce tribini atıyo başına bişey geldi eve hırsız girdi sandım bi alo de kapa nolcak diye küsüyo. ona birkaç saat önce biraz uzak kalmak istediğimi söyledim. 1hafta izin alıp tatile çıkayım kafamı dinleyeyim konumumu sana anlık atarım dedim. çıldırmış vaziyette şu an. izin vermedi bana çok kızdı. bugüne kadar bana hiç kızmamıştı
Benden önceki hayatında eskorta gittiğini öğrendim. Boşanmalı mıyım?
0
1
Görüşünü yaz