Sabahları eşime işe gitmeden kahvaltı hazırlamıyorum, sizce kötü bir eş miyim?

Gizli Üye
Sabahları eşim bazen çok erken bazen çok geç işe gidiyor. Geç olduğu zaman kahvaltı hazırlıyorum ama erken gideceği zaman kalkmıyorum. Çünkü bazen erken bazen geç her gün farklı olduğu için dengem şaşıyor. Evlendiğimiz ilk zamanlar erkenden hazırlıyordum ama şimdi içimde aynı heves yok.
Sebebi eşim çok kaba bir insan. Her kahvaltıya oturduğunda yok patates cips gibi olmamış yok menemenin domatesi fazla olmuş yok çayı açık demlemişsin gibi bir ton kusur bulur. Hevesle hazırladığınız sofra kursağınızda kalır. O yüzden çözüm buldum, hazırlamıyorum. :)
Ama sadece kahvaltı. Onun dışında akşam yemeği çeşit çeşit tatlısı çamaşırı ütüsü hiç bişeyi eksik değil. Mesela bugün de giderken dolabın önünde bıraktığı çamaşırlar için laf soktu. Neymiş kirliliğe atmazsa yıkamıyomuşum katlayıp geri koyuyomuşum. Şuanda çamaşırlarını bile yıkamak istemiyorum. Beyler lütfen eşinize bu kadar kaba olmayın. Olan hevesini de kırıyosunuz.
Neyse. İşin özü ben kahvaltı hazırlamak zorunda mıyım? Hazırlamadığım için kötü bir eş miyim sizce?
Sabahları eşime işe gitmeden kahvaltı hazırlamıyorum, sizce kötü bir eş miyim?
9
4
Görüşünü yaz